بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 71

1,993 عقارات أخرى
  • 20

    فيلا

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اجمل فيلا بجاردن بحدائق الاهرام الترا سوبر لوكس

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز على النيل بجريان بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة ريسيل متشطبة جاهزة للمعاينه

    Property Hills Star logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٣٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٬٠٥٧٬٥٠٠ جنيه

    فيلا باقل مقدم امكانية تشطيب قسط ع اطول مدة ف زايد

    متصدر

    Property Hills Star logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ١١٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام فيلا مستقلة للبيع متشطبة بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه استلام فوري للبيع في مونتن فيو

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5.2مليون فيلا208م تسليم فوري امام نادي الجزير

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    تاونى, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5.4مليون فيلا260م تسليم فوري امام نادي الجزير

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    تاونى, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فى باديه موقع مميز اقساط على12س باقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا تاون هاوس بمقدم 900 الف علي ضفاف النيل

    Falcon for Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣١٥٬٢٧٠ جنيه

    فيلا 230م², مقدم ٣٠٠ الف, قسط ٣٠الف، سعر ١١ مليون

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوقت محدود فيلا مرحلة جديدة مقدم 100 الف 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٩٬٧١٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا بأقل سعر فى زايد قريب من مول العرب

    property hills Elite logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٢٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا لقطة متشطبة استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5.7مليون فيلا278م تسليم فوري بهضبة بالم هيلز

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    تاونى, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٢٠٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5.5مليون فيلا تسليم فوري امام نادي الجزيرة

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    تاونى, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٠٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – كينجز واي، ماونتن فيو

    Houses and More For Real Estate logo image

    كينجز واي, طريق بوليفارد, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك جاردن هاوس 188م +126ج على وصله دهشور مباشر

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٨ متر مربع

    ٢١٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٤ متر مربع

    ٨١٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 225م بموقع وسعر مميزين بالكارما 4

    Property Hills Star logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١١٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا لفترة محدودة مقدم 100 الف قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع برايم لوكيشين بجوار مول مصر فيو بارك

    Impact Investments logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ١٤١٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Sodic فيلا بحمام سباحة للبيع في الليجريا

    Zayed Homes logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٩٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام فيلا كورنر للبيع بأقل سعر كايرو جيت

    Egypt Best Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١١٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف نوم متشطبة للبيع استلام فوري 150م اويست

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع