بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 79

1,993 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند ذا كراون نموزج M

    Real Vision logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٤ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع نموزج M موقع مميز جدا

    Real Vision logo image

3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس كورنر للبيع في وودفيل بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ذا كراون

    Real Vision logo image

3

    4

    ٢٠٤ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ذا كراون نموزج M

    Real Vision logo image

3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٩٩٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عِش حياة الرفاهية التي لا يملكها سوى النخبة

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في اويست بافضل سعر و اجمل اطلالة

    Real Vision logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في باديا - Type M بلوكيشن مميز

    Real Vision logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٥٣٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كورنر بحمام سباحة في كمبوند تارا

    Home Select for real estate logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ١٢٬٨٤١٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ميديل للبيع 189 م بالم هيلز باديا

    Next Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٦٧٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون استلام فوري للبيع في الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – ذا إستيتس – زايد الجديدة

    Home Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٥٣ متر مربع

    ١١٨٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحديقة خاصة وإطلالة خضراء في سولانا ويست

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١١٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر وأفضل صفقة لفيلا نادرة بالجريا

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاردن للبيع بموقع مميز داخل ماونتن فيو اكتوبر

    Oaks Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول جولف للبيع في كمبوند الربوة

    Home Select for real estate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع نموزج M في بالم هيلز ذا كراون

    Real Vision logo image

3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند ذا كراون نموزج M

    Real Vision logo image

3

    4

    ٢٠٤ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كمبوند ذا كراون فيلا نوع M-4

    Real Vision logo image

3

    6

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر نموزج M للبيع في THE CROWN

    Real Vision logo image

3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة Crown Type M بموقع متميز ببالم هيلز

    Real Vision logo image

3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلي هاوس للبيع بلوكيشين مميز وجاردن كبيرة

    Real Vision logo image

3

    5

    ٢١٧ متر مربع

    ٦٩٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع نموزج M برايم لوكشن

    Real Vision logo image

3

    4

    ٢٠٤ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند ألجريا – سوديك ويست، الشيخ زايد

    الافين للتسويق العقاري logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كمبوند ذا كراون فيلا نوع M-4

    Real Vision logo image

3

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع