عقارات 3 غرفة نوم للبيع في محور 26 يوليو, صفحة 12

282 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه/للبيع/كلوب هيلز ريزيدنس/اكتوبر سيتي

    Home Destination logo image

    كمباوند كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٩١٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن مباشرة على محور 26يوليو بسعر رائع

    CBE New Homes logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٨٦٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس للبيع في بامبو كمبوند بالم هيلز 6 اكتوبر

    Premises logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٠٦٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر لقطه -توسعات شرقية كمبوند كلوب هيلز

    Property Hills Star logo image

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٥٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتاهاوس للبيع في اورود كمبوند بلوكيشين مميز

    Real Vision logo image

    كمبوند ورود, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٤١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب -كمبوند سكوير م=كليوباترا اكتوبر

    Amaken For Real Estate logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لوكيشن مميز في قلب التوسعات الشرقية

    Property Hills Star logo image

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٠٬٦٧٥ جنيه/متر مربع