عقارات 3 غرفة نوم للبيع في محور 26 يوليو, صفحة 8

281 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٩٬٤٣٧٬٩٥٤ جنيه

    للبيع شقة بجانب مول العرب وعلي محور 26يوليو مباشرة

    Crown Stone Realty logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٥١٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٥٨٬٠٣٠ جنيه

    شقة متشطبة قسط ربع سنوي ٤٥٠ الف توتال كاش ١١ مليون

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 170م في موقع مميز بمقدم 2 مليون

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس ميدل كمبوند ريم رزيدنس

    الريم ريزيدنس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٠٥٬٤٥٤ جنيه

    شقه للبيع في كلوب هيلز توسعات الشرقية علي 8 سنين

    Selection Code logo image

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٧٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بـ NMQ زايد بمسبح مجاني وقسط حتى 10 سنين

    Selection Code logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره بجوار نادي الجزيرة و جولف اكستنشن للبيع

    Property Hills Star logo image

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    HDP – كمبوند كلوب هيلز شقة بنتهاوس

    Flag square Real Estate logo image

    كمباوند كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٨٠٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن استلام فوري بالقرب من الخمائل بسعر مميز

    Property  Hills. logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬١٠٤٬٩٤٢ جنيه

    شقه للبيع استلام سنه في ايفر ويست بجوار مول العرب

    Selection Code logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٠٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة160 م في التوسعات الشرقية - لافيدا البستان

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    لافيدا البستان, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه+جاردن جاهزه للسكن بفيو مميز فى كليوباترا

    Property  Hills. logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٨٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالشيخ زايد مساحة 180م اقساط علي10سنوات

    property hills Elite logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | تاون هاوس كواترو | وحدة | مجمع الريم السكن

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الريم ريزيدنس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٩٬٩٨٠٬٦٨٠ جنيه

    افضل فيو وسعر لتاون هاوس 380م استلام فورى بجويا

    Property Hills Star logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٨٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ع محور 26 يوليو الشيخ زايد متشطبة استلام قريب

    Property Hills Star logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٢١٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٩٣٬٥٠٨ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كلوب هيلز توسعات الشرقية علي 8س

    Selection Code logo image

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٦٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للسكن شقة 220م بجاردن للبيع بجوار بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٩٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس Club Hills أكتوبر بجوار أركان ومول مصر

    Selection Code logo image

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحة فيلا استلام فورى730ألف كوارتر-16م كاش

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحة فيلا استلام فورى730ألف كوارتر-16م كاش

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحة فيلا استلام فورى730ألف كوارتر-16م كاش

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في Club Hills Residence October

    Selection Code logo image

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٣٧٬٩٥٤ جنيه

    شقه للبيع استلام سنه في ايفر ويست بجوار مول العرب

    Selection Code logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٥١٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التوسعات الشرقية بجانب جولف اكستنشن

    Inn Properties logo image

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١٥٬١٧٨ جنيه/متر مربع