عقارات 3 غرفة نوم للبيع في محور 26 يوليو, صفحة 10

281 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بقرب من وصله دهشور ب قسط ل 10 سنين

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٥٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نص تشطيب للبيع في بالم فالي بالم هيلز

    Home Valley logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٥٢٢ متر مربع

    ٥٧٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى235م+205م جاردن عالمحور بالشيخ زايد

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٨٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى235م+205م جاردن عالمحور بالشيخ زايد

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٨٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالجاردن جاهزة للسكن في كليوبترا امام اركان

    Property  Hills. logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 3غرف للبيع علي محور 26 يوليو بجوار اركان

    Property Hills Star logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بالم فيلا – مدينة 6 أكتوبر المساحة: 180 م

    لافيدا البستان, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر للبيع علي محور 26 يوليو دايركت

    Property Hills Star logo image

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره في موقع مميز علي محور 26 يوليو مباشرا

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره في موقع مميز علي محور 26 يوليو مباشرا

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 181جاهزة للسكن فورًا بتشطيب مودرن في o west

    property hills Elite logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ١٣٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو للبيع كمبوند الريم التوسعات الشرقية

    Guides Real Estate logo image

    الريم ريزيدنس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٩٨٬٢٦٠ جنيه

    شقة بجاردن جاهزة للاستلام في كمبوند جويا 260 متر

    Property Hills Star logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٨٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع مميز ب6اكتوبر مساحة 390م

    property hills Elite logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة جاهزة بتشطيب سوبر لوكس بمساحة 157م+حديقه

    property hills Elite logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٩٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بسعر مميز و قسط ع 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٠٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر وفيو لبنتهاوس 290م 4غرف واستلام فورى

    Property Hills Star logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ع محور 26 يوليو الشيخ زايد متشطبة

    Property Hills Star logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٦٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة مساحة كبير ارضي بجاردن للبيع ف الشيخ زاي

    Property Hills Star logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بجوار مول العرب علي المحور مباشرة

    Property Hills Star logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 130م+جاردن 133م متشطبه قرب مول العرب قسط

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 130م+جاردن 133م متشطبه قرب مول العرب قسط

    Property Hills... logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 130م+جاردن 133م متشطبه قرب مول العرب قسط

    Property Hills... logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة علي محور 26 يوليو مباشرا متشطبة

    Property Hills Star logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورى شقتك 235م+جاردن205م بالشيخ زايد قسط 6س

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٨٬٢٩٧ جنيه/متر مربع