عقارات 3 غرفة نوم للبيع في محور 26 يوليو, صفحة 9

281 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالجاردن جاهزة للسكن في كليوبترا امام اركان

    Property  Hills. logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة جاهزة بتشطيب سوبر لوكس بمساحة 157م+حديقه

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٩٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه علي محور26يوليو بجوار مول العرب جاهزه للاستلام

    Selection Code logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٦٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب فى ايفر امام مستشفى دار الفؤاد بزايد

    Property  Hills. logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م كلوب هيلز زايد 10% مقدم قسط 8 سنين

    Selection Code logo image

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فى تيامو سيتى ع المحور مباشر

    محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بحديقة 205 متر امام جامعة النيل

    Inn Properties logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢١٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في الكارماكاي تشطيب كامل بالتكيفات

    property hills Elite logo image

    كارما هايتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م كلوب هيلز زايد 10% مقدم قسط 8 سنين

    Selection Code logo image

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كامله التشطيب بالتكيفات 160 متر لاند سكيب فيو

    property hills Elite logo image

    كارما هايتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس موقع مميز ريسيل بالم فالي

    Mrkt Shake logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٤٠٢ متر مربع

    ٥٩٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع امام مستشفى دار الفؤاد مباشر

    Inn Properties logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٦١٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر مميز بالتقسيط علي 8 سنين

    Property Hills Star logo image

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري ف جويا استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٦٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٨٧٩٬٩٠٠ جنيه

    شقة فاخره بجوار نادي الجزيرة و جولف اكستنشن للبيع

    Property Hills Star logo image

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة 160 متر 3غرف في كمبوند جويا

    Property Hills Star logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون اوفر شقة بجاردن في كلوب هيلز جنب نادي الجزيرة

    Abrag 2 logo image

    كمباوند كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه 235م بجاردن 205م على المحور دايركت

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن ضخمة جاهزة للسكن في كليوبترا سكوير

    Property  Hills. logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٣٠٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري في كليوباترا اسكوير

    Property  Hills. logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤١٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام 235م بجاردن للبيع بفيو مميز

    Property Hills Star logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه الوحيده ارضي واول وبنتهاوس الترا مودرن

    BEYOTCOM logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٩٩٨٬٢٠٠ جنيه

    شقه دايركت علي محور 26 يوليو ب سعر و موقع رائع

    جاذبيه, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٩٩٨٬٢٠٠ جنيه

    شقه دايركت علي محور 26 يوليو ب سعر و موقع رائع

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بقرب من وصله دهشور ب قسط ل 10 سنين

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٥٬١٢٨ جنيه/متر مربع