عقارات 3 غرفة نوم للبيع في محور 26 يوليو

280 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه182م استلام سنه بمقدم15% قسط5سنين عالمحور

    New Arkan Properties logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٣٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره بجوار نادي الجزيرة و جولف اكستنشن للبيع

    Property Hills Star logo image

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاجون متشطبة بالتكيفات 170 متر على 7 سنين

    property hills Elite logo image

    سوان ليك اكتوبر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن كبيرة بجانب حسن علام وبالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٦٧٬٩٢٣ جنيه

    فيو كريستال لاجون قسط ربع سنوي ٥٦٠الف كاش ١٥ مليون

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • بامبو 3

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٣٬٤٧٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,بامبو بالم هيلز

    استوديو, 3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٥٠٥٬٩٨٩ جنيه

    فيلا 225م بحمام سباحة، قسط ٥٠٠ الف، توتال ١٧ مليون

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٥٬٩٨٩ جنيه

    فيلا 225م بحمام سباحة، قسط ٥٠٠ الف، توتال ١٧ مليون

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٣٦١٬٦٠٠ جنيه

    استيقظ على أجمل فيو شقه جاردن للبيع في ايفر ويست

    Aqarpedia For Resale logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٤٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬١٨٨٬٥٧٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في "إيفر ويست" بجوار مول العرب |

    Aqarpedia For Resale logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٦٠٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس استلام فوري بحديقة امام جامعة النيل

    Inn Properties logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • سباير كلوب هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٠٨٠٬٧٦٥ جنيه

    خطة السداد: 1
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,كلوب هيلز

    2 - 3 غرفة

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالكامل بموقع مميز وإطلالة رائعة

    The Way logo image

    سوان ليك اكتوبر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس في جرين هايتس

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جرين هايتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع مميز ب6اكتوبر مساحة 390م

    property hills Elite logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام بموقع مميز بالشيخ زايد مساحة 430م قسط

    property hills Elite logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كلوب هيلز زايد | أمام نادي الجزيرة وقسط 8 سنين

    Selection Code logo image

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كلوب هيلز ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,كلوب هيلز

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن اقرب استلام للبيع في ايفير امام مراكز

    Property  Hills. logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٦٬٣٩٨٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 190م للبيع بأفضل فيو بـ Club Hills

    Property Hills Star logo image

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٣٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٨٬٣٤٣٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس إستلام فورى فى جويا بجانب سوان ليك

    Property  Hills. logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٣١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في ارقى مكان في بالم هيلز

    The Polygon logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٣٢ متر مربع

    ٩٣٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه154م متشطبه بالتقسيط ع10 سنين بجوار مول العرب

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٢٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • نمق

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٤٧٥٬٨٧٤ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Melee Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,نمق

    1 - 5 غرفة

  • 9

    شقة

    ٢٥٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلي هاوس بحديقة متشطب بالكامل للبيع بتسهيلات

    REV Real Estate logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ١٤١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م كلوب هيلز زايد 10% مقدم قسط 8 سنين

    Selection Code logo image

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن مساحه كبيره استلام فوري بجانب جولف فيوز

    Crown Stone Realty logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلم شقة نصف تشطيب فى إيفر ويست بجانب مول العرب

    Property  Hills. logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م + حديقة 348م – موقع مميز بمقدم 3 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • جاذبيه

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٢٩٬٥٣٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Upwyde Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,جاذبيه

    استوديو, 1 - 3 غرفة