شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 625

16,821 عقارات أخرى
  • 22

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 متر شارع ابو بكر - الدقي

    عقارات حماد logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 متر شارع ابو بكر - الدقي

    عقارات حماد logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه ١٢٥م بحري فيو مميز بجوار شارع الجيش

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة 134م- كمبوند ذا ادريس-الشيخ زايد

    Abrag Real Estate logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اقل منسعر السوق للبيع170 متر

    بروميناد ريزيدنس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه شـقة ١٢٥م متــر جانبـىة مصالحه نموزج 10

    تنميه لاداره المشروعات العقاريه logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة: شقة 190م بحديقة 120م في زايد ديونز

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بكمبوند الشيخ زايد خلف هايبر

    Property Hills Star logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في الشيخ زايد من سوديك

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري من ماونتن فيو اكتوبر ب 5 مليون فقط

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب الترا سوبر لوكس استلام في حدايق الاهرام

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١٥٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه/للبيع/كلوب هيلز ريزيدنس/اكتوبر سيتي

    Home Destination logo image

    كمباوند كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٩١٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في ديار 2 - كمبوندات 6 أكتوبر - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200 متر للبيع في ديار 2 بإطلالة مميزة

    ديار 2, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف امام كمبوند الربوه زايد بالقسط 9 سنوات

    CBE New Homes logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٤٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه 122م بجوار النادي بحريه بدون غرف ع مناور

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١٣٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 متر شارع ابو بكر - الدقي

    عقارات حماد logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة 167م-كمبوند فيلدج ويست-الشيخ زايد

    Abrag Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لاصحاب التميز ١٨٠م ناصية بمقدم ٤٠% وقسط 42شهر

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف فوري جمب مول العرب كومبند مونتن فيو

    ROCK VINE logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع 140م-فيو لاند سكيب-دار مصر-اكتوبر

    Abrag Real Estate logo image

    دار مصر, طريق 6 اكتوبر وادي النطرون, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 1 حمام للبيع في البوابة الرابعة - مينا - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ١١٦م بسعر مميز بجوار البوابه الرابعه

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٩٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بحدائق الاهرام 116متر 3غرف بسعر مميز جدا

    تنميه لاداره المشروعات العقاريه logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    1

    ١١٦ متر مربع

    ١١٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 متر شارع ابو بكر - الدقي

    عقارات حماد logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع حديقة للبيع في فيلدج ويست| بالتكييفات

    Abrag Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٦٤٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سكن مميزة في بيت الوطن – استلام فوري

    ملكي للاستثمار العقاري logo image

    بيت الوطن التكميلى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع