شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 596

16,754 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم حالا شقه 235م بجاردن205م بجوار مول العرب+قسط

    Property Hills... logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٨٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 186م + جاردن 130م ع حمام سباحه قرب بيفرلى +قسط

    Property Hills... logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٥٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 186م + جاردن 130م ع حمام سباحه قرب بيفرلى +قسط

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٥٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 186م + جاردن 130م ع حمام سباحه قرب بيفرلى +قسط

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٥٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه لقطة 200م 3 غرف سوبرلوكس ف زايد قسط ع 10س

    Property Hills... logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 130م3غرف+ جاردن كبير سوبرلوكس بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم وقسط علي 36 شهرفي حدايق الاهرام منطقه أ.

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 130م3غرف+ جاردن كبير سوبرلوكس بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة160م جاهزة للاستلام بالقرب من مول مصر-Rock Eden

    Property Hills... logo image

    كمبوند كنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة160م جاهزة للاستلام بالقرب من مول مصر-Rock Eden

    Property Hills... logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 186م + جاردن 130م ع حمام سباحه قرب بيفرلى +قسط

    Property Hills... logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٥٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كومباوند بالم باركس ٢٢٢ متر سعر لقطه

    Golden Star Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٥٦٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقه 3 غرف باقل مقدم بالقسط على 9 سنوات

    متصدر

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣١٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 186م + جاردن 130م ع حمام سباحه قرب بيفرلى +قسط

    Property Hills... logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٥٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى6أكتوبر بجوار جامعة القاهرة ماونتن فيو

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 186م + جاردن 130م ع حمام سباحه قرب بيفرلى +قسط

    Property Hills... logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٥٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 130م3غرف+ جاردن كبير سوبرلوكس بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 186م + جاردن 130م ع حمام سباحه قرب بيفرلى +قسط

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٥٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه لقطة 200م 3 غرف سوبرلوكس ف زايد قسط ع 10س

    Property Hills... logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 130م3غرف+ جاردن كبير سوبرلوكس بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ف بالم باركس متشطبة

    Property Hills Star logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٥٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرفة 132م فى كمبوند متكامل جمب هايبر وان

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٦٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة متشطبه ٢٢٠ م² بجاردن امام زد بارك، قسط ٨ سنوات

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة160م جاهزة للاستلام بالقرب من مول مصر-Rock Eden

    Property Hills... logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فرصتك تسكن في كمبوند باقل سعر للمتر 27 الف

    New Home for Real Estate logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع