شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 503

16,754 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع داخل كمبوند ZED - الشيخ زايد بموقع مميز

    Abrag 2 logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري فليدج ويست الشيخ زايد تكملة اقساط

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٥٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 190متر في الشيخ زايد كمبوند الكناريا

    Vida Solutions logo image

    كناريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٤٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام البوابة الرابعه واجهه ماستر

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٧٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام 235م بجاردن للبيع بفيو مميز

    Property Hills Star logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٤٨ متر للبيع في ٦ أكتوبر التوسعات الشرقية بال

    Ammaier for real estate logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٤٨ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فيو الاهرامات قسط 10 سنة

    Inn Properties logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٨ متر مربع

    ١٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف في كمبوند فى قلب الشيخ زايد بسعر مميز

    Property Hills Star logo image

    هافن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة استلام فوري الشيخ زايد فليدج ويست

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٥٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210 م تشطيب كامل تطل علي حديقة واسعة

    New Avenue Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بحديقة في ماونتن فيو آي سيتي145 متر

    Impact Investments logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٩٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 180م سوبر لوكس فى كمبوند حدائق المهندسين

    Abrag 2 logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة180 متشطبه في زايد 950الف مقدم او كاش7.6مليون

    Property Hills... logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210م متشطبة للبيع فى بيفرلى هيلز الشيخ زايد

    Vida Solutions logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بتسهيلات كمبوند فيدا ريزيدنس مقدم 10%

    Abrag Real Estate logo image

    فيدا ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 200 متر بشارع جامعة الدول العربية

    Good Deals logo image

    شارع جامعة الدول العربية, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بمساحة 145 م² – للبيع و التقسيط

    property hills Elite logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160 م بحري مسلسل2 حدائق اكتوبر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 115 متر محطه المساحه هرم بين الهرم وخاتم

    جراند هاوس logo image

    الهرم, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في 6 اكتوبر الحي الثالث تشطيب الترا لوكس

    Vida Solutions logo image

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي حصرية و فريدة بحديقة من 3 جهات

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٩ متر مربع

    ٥٢٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٢٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بالتقسيط علي 8 سنوات في كمبوند فيدا

    Abrag Real Estate logo image

    فيدا ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 134م + 100م ذا ادرس الشيخ زايد بأقل سعر

    Abrag 2 logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210م متشطبة للبيع فى بيفرلى هيلز الشيخ زايد

    Vida Solutions logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بإطلالة ساحرة على النيل في جريان سيتي

    Chances Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع