شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 499

16,754 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 196 م في كمبوند بادية استلام فوري

    Abrag Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٣٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر استلام فورى فيو مميز - 3 غرف - 155 متر .

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه130كمبوند تمايا شارع النزهه بتقسيط 12سنة

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فورى فى ليك فرونت اكتوبر بتسهيلات 9 سنين

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 159م متشطبه بالتكيفات بجوار هايبر1 بمقدم1.3فقط

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فورى فى ليك فرونت اكتوبر بتسهيلات 9 سنين

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في قلب الشيخ زايد امام الربوة

    Property Hills Star logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 159م متشطبه بالتكيفات بجوار هايبر1 بمقدم1.3فقط

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م بحري مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالحي الرابع أمام البستان - 6 اكتوبر

    Alaqariah For Investment logo image

    الحي الرابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط علي 14 سنة في الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المربع الذهبي حدايق اكتوبر منطقه المسلسلات

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة بجاردن بمدينة متكاملة قرب الاهرامات

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٦٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام قريب اوبن فيو من ساويرس اوراسكوم

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 195متر للبيع في الخمائل بالفرش والتكييفات جاهز

    Vida Solutions logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كيان \ بنتهاوس 165 م \نموذجB \ متشطبة بالكامل

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 3غرف مدخل خاص ومتشطبة بالكامل بنيو زايد

    Property Hills Star logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن ضخمة جاهزة للسكن في كليوبترا سكوير

    Property  Hills. logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٣٠٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في مسلسل 2 خطوات من البوابة الرئيسية والخدمات

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 159م متشطبه بالتكيفات بجوار هايبر1 بمقدم1.3فقط

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 159م متشطبه بالتكيفات بجوار هايبر1 بمقدم1.3فقط

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الترا سوبر لوكس حدائق الاهرام بوابة حورس

    Hk Realestate logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٧٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بفيو كامل على اللجون فى نيو زايد

    Property Hills Star logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    علي تبة عالية شايفة الشيخ زايد امتلك شقة من العتال

    Property Hills Star logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع