شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 494

16,754 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٣٬٦٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالتكيفات للبيع من درة

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٦٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للصفوه 135م الترا لوكس بحديقه حرف L تقسيمه مميزه

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجنينه ٢٠٠م جاردن ٨٠متر مميزه للبيع

    IHouse development logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ابراج أيون مركز

    Flip logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في ابراج زد ويست مفروشة بالكامل

    Vida Solutions logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن متشطبة بالكامل 189 متر² + 63 متر² حديقة

    property hills Elite logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٩ متر مربع

    ١٣٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع من بادية علي فيو مميز جدا

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٠٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م للبيع كمبوند تمايا الشخ زايد بالتقسيط 0%

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة 160 متر 3غرف في كمبوند جويا

    Property Hills Star logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع راقي بالحي الرابع - اكتوبر

    Alaqariah For Investment logo image

    الحي الرابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع داخل كمباوند جرين سيتي قسط واستلام فوري

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    جرين سيتي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدتك في قلب dream land

    Pro Master Real estate logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري ريسيل بأقل سعر اي سيتي اكتوبر 145م

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كورتيارد أيون ماراكيز

    Flip logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٣٢ متر مربع

    ٨٤٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٨٤ جنيه

    أقل سعر شقة متشطبة 175م استلام فوري ريسيل

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه وبسعر لقطه 125م بحديقه الترا لوكس موقع مميز

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٠٬٨١٥٬٠٠٠ جنيه

    Prime Investment Opportunity Village West Apt Sale

    Amaken For Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٦٦٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أستلام فورى متشطبة أمام مدخل الشيخ زايد4

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٢٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز جدا بالمرحله 2 بيفرلى هيلز 160متر للبيع

    IHouse development logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز جدًا في كورت يارد

    Flip logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٧١٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتوسعات الشمالية حي البوليفارد

    Alaqariah For Investment logo image

    الحي 300, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارات تسلا – شقة 150م استلام فوري ارض المخابرات

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بحديقة 450م في أرقى كمباوندات الشيخ زايد

    Crafters Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقة 3 غرف 159م فى سوديك نيو زايد

    Property Hills Star logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٥٢٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الصفوه 135م بحديقه حرف الترا لوكس تقسيمه مميزه

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع