شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 449

16,747 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحة فيلا استلام فورى730ألف كوارتر-16م كاش

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بخصم 40% باقل مقدم 590 الف لفتره محدوده

    Summit Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع أستلام فورى متشطبة أمام مدخل الشيخ زايد4

    متصدر

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٣٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باقل سعر في الحي التاسع

    شارع مجلس الدولة - التحرير, الحي الرابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع برايم لوكيشن 3 غرف تشطيب الترا لوكس

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ٢٤٠ متر ش شهاب الرئيسي -المهندسين

    Royal Home logo image

    شارع شهاب, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م + 180م جاردن بفيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة سوبر لوكس موقع مميز امبر فيل بيع .

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ٨٨٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه في الهضبه فيو لاند سكيب و جاردن خاصه

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه دور اول للبيع بكمبوند واحة المهندسين

    واحة المهندسين, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ريسيل سعر الطرح الاول بدون اوفر في one33

    Jedar Real Estate logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بالتكيفات بسعر لقطة

    Inn Properties logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٩٨٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    دور كامل للبيع بفيلا في السياحية ب حدائق أكتوبر

    السياحية 1, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر اللونش امتلك شقة 3غرف كمبوند تمايا الشيخ زايد

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190 م للبيع امام النادى الاهلى الشيخ زايد

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    شارع النزهة, الحي الخامس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف باقل سعر على شارع النزهة تقسيط 10 سنوات

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه 3 غرف استلامها فوري باقل من سعر السوق

    Summit Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بحديقة بالقرب من نادي الجزيرة

    Inn Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٥٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف كمبوند تمايا الشيخ زايد اقل سعر متر تقسيط

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحة فيلا استلام فورى730ألف كوارتر-16م كاش

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند تمايا الشيخ زايد امام الربوة شارع النزهة

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 195م | 3 غرف | حدائق اكتوبر | استلام فوري

    Aqar Dayem logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٠٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز اسعار كمبوند جنة اكتوبر130متر بحري غير مجروحه

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع