شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 448

16,747 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تصميم عملي ومساحات واسعة مع حديقة خاصه

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٣٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في دريم لاند منطقة الجولف

    New Casa Real estate logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في VYE من تطوير سوديك

    Maskan Consultancy logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٩٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري في اويست

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة في الشيخ زايد

    Selection Code logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اميز شقه بالمرحلة المركزيه افضل سعر بالخمائل

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٥٦٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري متشطبة بجوار مول العرب

    Selection Code logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاملة التشطيب في زد ويست – الشيخ زايد

    Selection Code logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٧٠٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 195 متر متشطبة استلام فورى تقسيط على 8 سنين

    متصدر

    property hills Elite logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٣٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ماونتن فيو موقع مميز افضل سعر

    Element logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٣٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المرحله الثالثه ابراج زد اقل سعر

    Properties-Today.com logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٢٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اي سيتي ماونتن فيو موقع مميز افضل سعر

    Element logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في نيو زايد بالتقسيط على 12 سنة اقرب استلام

    Selection Code logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤١٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري جاهزه للسكن متشطبه بنص السعر

    Summit Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٣٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر بمقدم 5%

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٧٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م فيو مميز في ريفرز نيو زايد قسط علي 10س

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكيشن 140متر في صن كابيتال قسط علي 8 س

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي 150 متر وجاردن 150 للبيع في المرحله التانيه

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المهندسين 250م بالقرب من ميدان لبنان

    One Way logo image

    شارع لبنان, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 190م بفيوهات مفتوحة - استلام فوري

    Inspire Homes logo image

    الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مطلة على الأهرامات للبيع في جولز - تم التسليم

    New Avenue Real Estate logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٤٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر شقه استلام فوري في مشروع ساكن بمقدم 5%

    Selection Code logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة استلام فوري متشطبة بالكامل بمقدم 5%

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اي سيتي ماونتن فيو موقع مميز افضل سعر

    Element logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 133م فى اشجار سيتي استلام فوري قسط علي 8 سنين

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٠٬٨١٢ جنيه/متر مربع