شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 444

16,747 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بكمبوند بالم باركس دابل فيو تشطيب كامل

    Genova Investment logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بمساحة 145 م² – للبيع و التقسيط

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف نوم في نيو جيزة بسعر مناسب

    Hussien Farahat logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جاردينيا الشمس - امام الممشي 6 اكتوبر

    Mostafa Dardeery logo image

    جاردينا الشمس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الخمائل متشطبه بالتكيفات

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٤ متر مربع

    ٣٥٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك دلوقتي في كمبوند كريسنت دريم لاند

    Selection Code logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٥٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه+ بجاردن في كمبوند كيان – الشيخ زايد

    property hills Elite logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ١٥٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٩٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في كمبوند فليدج ويست ارضي بجاردن

    Genova Investment logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٦١٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 متر شارع سوريا الرئيسي - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع سوريا, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بافضل سعر للأرضي بجاردن في الخمائل

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٧٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تحفه ارضي بجاردن سعر مميز في كمبوند زايد ديونز

    Genova Investment logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص و لفترة محدودة استلم الان

    Roots Development logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه متشطبه لوكيشن مميز

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ِشقة لقطة بجاردن للبيع في كورتيارد بتقسيمة مميزة

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع داخل كمبوند حدائق المهندسين فيو مفتوح

    Genova Investment logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٨٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند الخمائل بسعر مميز

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 متر شارع سوريا الرئيسي - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع سوريا, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200 متر للبيع السعر قابل للتفاوض

    Revalo Real Estate logo image

    الحي 300, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 متر شارع سوريا الرئيسي - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع سوريا, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٩٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بحديقة متشطبه بالتكيفات فيلدج ويست

    Genova Investment logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٦١٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 متر شارع سوريا الرئيسي - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع سوريا, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 143م بجاردن 80م سوبر لوكس 3 غرف نوم وفيو مفتوح

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند الخمائل متشطبه

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع في كمبوند الخمائل عالمحور مباشره

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر للبيع – جاهز للاستلام الفوري – Namya

    property hills Elite logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع