شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 41

16,754 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٣٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160متر للبيع كمبوند جريك تاون حدائق اكتوبر

    Vida Solutions logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٧١٥٬٧٧٦ جنيه

    شقة جاهزه للاستلام الفوري في افضل موقع في Owest

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٠٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الدقي ١٧٠متر

    شركة عقارات مصر logo image

    شارع عمان, الدقي, الجيزة

    3

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    180م بجوار درة على طريق الريفيرا تقسيط على 72 شهر

    Promax Property Investors logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف 194م بأميز موقع بجوار مول العرب

    Property Hills Star logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٢٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٣٦٦٬٣٣٩ جنيه

    شقة أرضي للبيع فيو علي جنينه خاصه بمقدم و اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٩٩٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل فى دره افضل سعر باحسن لوكيشين

    Full House West logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٧٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٩٥٣٬٢٩٨ جنيه

    شقة دور متكرر متشطبه بالكامل تقسيط علي 12 سنه

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٩٥٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بالتكيفات 3 غرف للبيع .

    Guides Real Estate logo image

    شارع شهاب, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بسعر لقطة امام نادي الجزيرة

    Crown Stone Realty logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٥٢ متر مربع

    ١٩٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه للبيع بكمبوند جرين 5 سوبر لوكس

    Guides Real Estate logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٨٤٨٬٠٠٠ جنيه

    175م دبل فيو متشطبه بالكامل وتقسيط على 120 شهر

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع موقع مميز في الخمائل سوبر لوكس

    Guides Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤١٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس في فاي سوديك امام بيفرلي هيلز للبيع

    Crown Stone Realty logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع في موقع مميز فيو مساحات خضراء

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع في موقع مميز فيو مساحات خضراء

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع في موقع مميز فيو مساحات خضراء

    Egypt Best Properties logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع في موقع مميز فيو مساحات خضراء

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بكمبوند صن كابيتال بجانب فندق فيرمونت الجديد

    Property Hills VIP logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في زد ويست شركة اورا بجوار الربوة

    Property  Hills. logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه في نيو زايد بأقل سعر للمتر و بالقرب من اعمار

    Crown Stone Realty logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الثاني بسعر مميز

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تلت غرف نص تشطيب في مدينة او ويست مثل مدينة الجونة

    Crafters Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر 3 وحدات استلام فوري متشطبين فقلب زايد كاش\قسط

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر 3 وحدات استلام فوري متشطبين فقلب زايد كاش\قسط

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع