شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 34

16,754 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف فى O West | مقدم 5% اقساط ع 9 سنوات

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للسكن فيو على الفيلات واللاندسكيب الداخلي

    Full House West logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٢٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر شقه 190 متشطبه باميز لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى المهندسين على ميدان راقى تفرعات شارع

    Amwaj logo image

    شارع جامعة الدول العربية, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى الدقى تفرعات شارع نادى الصيد الرئيسى

    Amwaj logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • فاي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,فاي سوديك

    3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى شارع جامعه الدول المهندسين شقه شطيب

    Amwaj logo image

    شارع جامعة الدول العربية, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٧٣٬٢٠٠ جنيه

    بمقدم ٤٠٠ الف علي ١١ سنه وحدتك وسط جزيرة تسلا

    Green City for real estate logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 140 م خالصه اقساط استلام فورى جنه اكتوبر

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٩٢٨٬٠٠٠ جنيه

    بأميز موقع شقة بمقدم ١٥٪‏ استلام فوري حدائق اكتوبر

    Green City for real estate logo image

    ارض المخابرات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع جنه اكتوبر 130م استلام فورى قسط كل 3 شهور

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • مارفيل نيو زايد

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Marasem Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,مارفيل نيو زايد

    3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند فيلدج ويست مساحة149م دور تاني

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٠٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الدقي تفرعات محي الدين مباني حديثة

    Happy House Real Estate logo image

    شارع المني, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف متشطبه بالفرش والتكيفات استلام فوري

    Citizen Home logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر للبيع في ذا كورت ياردز – موقع مميز

    Residia logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في One 16 بإطلالة مفتوحة على اللاندسكيب

    Residia logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨١ متر مربع

    ٨٥٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • ايفر

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٣٤٣٬٤٢١ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Cred Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,ايفر

    3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150م للبيع تفرعات ش البطل وجول جمال اول بلكونه

    شارع جول جمال (24سابقا), العجوزة, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع الحى الثانى فى موقع مميز جدا

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع تانى نمره من المركزى

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م تشطيب كامل + تكييفات | بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع فى الحى الثالث

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • لاك فيل

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    El Gabry Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,لاك ڤيل

    3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة مميزة جدًا بمساحة 155م بمقدم 2 مليون

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة 130م في موقع مميز بمقدم 2.5 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 150م استلام فوري متشطبه وكمان بالتقسيط

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة أرضي مميزة 120م + حديقة 170م 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة أرضي مميزة 120م + حديقة 170م 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • نيووم بيراميدز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٨١٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Arab Developers Holding
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,نيوم بيراميدز

    3 غرفة