عقارات للبيع في وصلة دهشور الجنوبية, صفحة 31

786 عقارات أخرى
  • 12

    منزل مزدوج

    ١٣٬٩٩٩٬٩٩٠ جنيه

    توين هاوس فاخر للبيع في بيراميدز ووك بأفضل سعر

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٤٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه في كمبوند بالم باركس

    Blocks logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170م+ حديقة 120م من بالم هيلز متشطبه لوكس

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو رائع لاند سكيب ولوكيشن ممتاز بتشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٨٠٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية للبيع في بالم باركس – التوسعات الشرقية

    Blocks logo image

3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في كمبوند بالم باركس بالم هيلز ٢٢٢م

    Abrag 2 logo image

3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٦٥٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس في موقع مميز و سعر جيد

    Real Vision logo image

3

    3

    ٢٤٩ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي للبيع في بالم باركس

    Blocks logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاملة التشطيب في بالم باركس

    Blocks logo image

2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٥٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في بالم باركس

    Blocks logo image

استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٠٢٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم باركس

    Blocks logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في بالم باركس

    Blocks logo image

3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٩٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بسعر لقطه - كمبوند بالم باركس

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في بالم باركس

    Blocks logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم باركس

    Blocks logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس

    Blocks logo image

3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٨٧٬٤٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع – كمبوند Pyramids Walk -اكتوبر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم باركس

    Blocks logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم باركس

    Blocks logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم باركس

    Blocks logo image

3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٦٠٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في كومباوند بالم باركس للبيع بسعر مميز جدا

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم باركس

    Blocks logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ارضي للبيع في بالم باركس بموقع و سعر مميز

    Real Vision logo image

2

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٤٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب استلام فورى بأقل سعر في الماركت

    Houses and More For Real Estate logo image

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    سطح

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في بالم باركس

    Blocks logo image

استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٤٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع