عقارات للبيع في وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر بـ مليون و نصف جنيه

10 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه130م متشطبه فى بالم باركس بمقدم مليون واقساط8س

    متصدر

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتقسيط بمقدم مليون 250 الف بسعر 15م

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م متشطبه فيو حمام سباحه مقدم 850ألف كاش5.7م

2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170م متشطبه من بالم هيلز مقدم 800ألف كاش9.8م

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٨٥٬٥٥٠ جنيه

    شقة بمقدم ٩٨٥ الف، قسط شهري ٤٧ الف، توتال ١١ مليون

2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٨٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه سوبرلوكس ادفع1.210.000 اوكاش16.950.000

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170م متشطبه بفيو حمام سباحه مقدم 800ألف كاش 9م

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه 10مليون شقه متشطبه متاح تقسيط ع8سنين

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس بالم هيلز

    Blocks logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن130م+130م متشطبه في بالم باركس بالتقسيط

    متصدر

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع