عقارات للبيع في وصلة دهشور الجنوبية, صفحة 20

780 عقارات أخرى
  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بروف للبيع في كمبوند بالم باركس 6 اكتوبر

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٣ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اون هاوس للبيع في كمبوند بالم باركس

    Remax Westway logo image

4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مقدم وقسط للبيع بأقل سعر في الماركت بالم هيلز

    Brokers Hub logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩٤٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع في كومباوند برياميدز ووك

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بالم باركس بجانب جولف فيو وسوان ليك وست

    Crown Stone Realty logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل للبيع في بالم باركس تشطيب كامل

    Niche Investments logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بسعر مميز جنب الخمائل كمبوند ميليا

    NABAJ logo image

6

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ٢٦٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | بنتهاوس مميز في بالم باركس استلام فوري

    Niche Investments logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في بالم باركس بجوار سوان ليك

    Property  Hills. logo image

2

    3

    ٩٥ متر مربع

    ٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه سوبرلوكس ادفع1.210.000 اوكاش16.950.000

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - بالم باركس - بنتهاوس ٢٠٢ متر مربع، النوع ب

    Crafters Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع 202 م – Palm Parks | بالم هيلز

    Crafters Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٦٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170 متر ب بالم باركس ب اقل سعر في الماركت

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع في الشيخ زايد داخل كمبوند

    Crafters Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في بالم باركس – الشيخ زايد

    Remax Westway logo image

2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٨٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٦٨٬٣٠٠ جنيه

    5 دقائق من جهينة شقة متشطبة بالم باركس بالم هيلز

    Brokers Hub logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٧٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170م متشطبه بفيو حمام سباحه مقدم 800ألف كاش 9م

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم باركز (بالم هيلز)

    Remax Westway logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م للبيع في بالم باركس بالتكييفات والمطبخ

    Abrag 2 logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند بالم باركس – فيو مميز

    Abrag 2 logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 4

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استديو بنت هاوس كومباوند بالم باركس موقع ممي

    Golden Star Real Estate logo image

1

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مارك ماك 925م بحري علي جرينري وجنينه كب

    Crafters Real Estate logo image

5

    6

    ٩٢٥ متر مربع

    ٧٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر سعر مميز للبيع بالم باركس، بالم هيلز

    Brokers Hub logo image

3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٩٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل متشطب ومتسلم بالتكيفات بالم باركس

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ٦٥٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالكامل بيع بوحدات المطبخ والتكييفات

    REV Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٩٬٤٠٥ جنيه/متر مربع