عقارات للبيع في التوسعات الشمالية, صفحة 29

1,607 عقارات أخرى
  • 16

    منزل مزدوج

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشيل اوت\توين هاوس 277 م\ نصف تشطيب\فيو وايد جاردن

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٥٧٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشيل اوت بارك \ بينتهاوس 167 م \ متشطب بالكامل

2

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٦٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في دارة جاردنز للبيع شامل العفش

    We are consultancy logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٤٢ متر مربع

    ٧٩٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٥٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون فيلا للبيع في ماونتن فيو تشيل اوت بارك

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٣٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر جاهز للاستلام باقل سعر في الماركيت

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬١٠٢٬٥٠٠ جنيه

    فيلا فوري، قسط ربع سنوي مليون جنيه، كاش ٢٢ مليون

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬١٠٢٬٥٠٠ جنيه

    فيلا فوري، قسط ربع سنوي مليون جنيه، كاش ٢٢ مليون

5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة ومتسلمة للبيع في جراند هايتس اكتوبر

    New Avenue Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    6

    ٤٠١ متر مربع

    ١١٢٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٥٧٢٬٥٠٠ جنيه

    توين هاوس بالقرب من مول العرب-مقدم 1.5مليون كاش11

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٦٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فالسياحية الشمالية الأولى(خلف واحة خطاب)

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    السياحية الاولى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    دوبلكس

    ٥٦٢٬٥٠٠ جنيه

    استلم فورا دوبلكس كوارتر562 ألف او توتال13.500.000

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٧٢ متر مربع

    ٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    دوبلكس

    ٥٦٢٬٥٠٠ جنيه

    استلم فورا دوبلكس كوارتر562 ألف او توتال13.500.000

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٢ متر مربع

    ٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٣٧٠٬٦٢٠ جنيه

    لفترة محدودة-فيلتك بمقدم 100الف/38الف قسط شهري

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٣٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬٣٧٠٬٦٢٠ جنيه

    مقدم 100الف فقط/10سنين-امتلك فيلتك في تشيل اوت

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٣٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٧٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 777 الف و قسط شهري 25الف فقط 10.8م كاش

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٥ متر مربع

    ٢٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    سطح

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رووف 272م استلام فورى امام الحى السابع أكتوبر

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    لاند بيك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٢٧٢ متر مربع

    ٩٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٧٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 777 الف و قسط شهري 25الف فقط 10.8م كاش

5

    5

    ٣٧٥ متر مربع

    ٢٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع في كمبوند جراند هايتس متشطبه

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ٨٢٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجارن لقطة للبيع استلام فورى جاردينيا السمش

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    لاند بيك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه205م بروف+لاجون فيو بالتقسيط بموقع مميز جدا

4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ماونتن فيو تشيل أوت بارك

    Buyerside logo image

3

    4

    ٣١٣ متر مربع

    ٧٥٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اقل من سعر السوق تشيل اوت بارك اكتوبر

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ٥٦٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 145م في التوسعات الشماليه بتقسيط ع24 شهر

    MADAEN GROUP logo image

    الحي 300, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع متشطبه بالكامل لاندسكيب فيو

    property hills Elite logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٩٠ متر مربع

    ٧١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م + حديقة جاهزة للاستلام بمقدم 2.5 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع