عقارات للبيع في التوسعات الشمالية, صفحة 31

1,607 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب فاخر- استلام فوري -موقع مميز

    Emtdad Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٤٥ متر مربع

    ٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 225م استلام فوري مسجلة شهر عقاري

    بيت الاستثمار الذهبي logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق استلام فوري امام ماوتن فيو وقريب لوصلة دهشور

    بيت الاستثمار الذهبي logo image

    التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امام ماوتن فيو وقريب جدا لوصلة دهشور شقة نصف تشطيب

    بيت الاستثمار الذهبي logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة 345م مباني للبيع ف جراند هايتس

    Property Hills Star logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٧٤٩٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا شقة للبيع بالتقسيط بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة للبيع بالتقسيط لاندسكيب فيو ف كيان

    Square Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤١٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة للبيع بالتقسيط بارك فيو بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة تشطيب راقي بالتقسيط بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 26

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر استلم فورا بينتهاوس بالتقسيط بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن، قسط ربع سنة ٤٢٣الف كاش ٧ مليون

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 22

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ماونتن فيو تشيل اوت بارك

    Element logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ماونتن فيو تشيل اوت بارك

    Element logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا استلام فوري متشطبة وبالتقسيط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٧٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر جاهز للاستلام باقل سعر في الماركيت

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع | ماونتن فيو تشيل أوت بسعر مميز

    Flag square Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله قسط ربع سنوي 212الف و بسعر لقطه 6م كاش

5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند طيبه جاردنز الترا سوبر لوكس

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    طيبة جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٢٥٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع بموقع مميز سوبر لوكس استلام فوري

    Guides Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مع نيوم اكتوبر بخصم 50% اوفر لاخر الشهر

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٣٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في ماونتن فيو استلام قريب بالتقسيط

    Property  Hills. logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر ٥ غرف بموقع متميز و بافضل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن سيتي, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 5غرف مفروشه للبيع ماونتن فيو تشيل اوت

    Driven Properties logo image

5

    3

    ٣٩٥ متر مربع

    ٧٥٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز بجوار مول العرب بالتقسيط علي 12 سنة

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٦٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندألون فوري تشطيب كامل بالتكييفات بأكتوبر

    Aqar Misr logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٥٥٢ متر مربع

    ٦٣٬٤٠٥ جنيه/متر مربع