عقارات للبيع في التوسعات الشمالية, صفحة 34

1,607 عقارات أخرى
  • 17

    تاون هاوس

    ١٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هاوس فاخر للبيع في تشيل اوت ماونتن فيو أكتوبر

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون لقطه متشطبه ف مونتن فيو بريم لوكيشن جدا

5

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند جراند هايتس في 6 اكتوبر 364 م

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٢٬٨١٢٬٥٠٠ جنيه

    افضل سعر لوكيشن مميز استلام فوري

    Citizen Home logo image

3

    3

    ٢٨٣ متر مربع

    ٤٥٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون - اقل سعر - في الماركت

    Citizen Home logo image

3

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ٧٤٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون - اقل سعر - في الماركت

    Citizen Home logo image

4

    4

    ٣١٣ متر مربع

    ٧٣٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس - باقل مقدم - للبيع

    Citizen Home logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون - اقل سعر - في الماركت

    Citizen Home logo image

3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ٦٦٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة أرضي مميزة 125م + حديقة 90م 2.5مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل سعر في كيان | شقة أرضي ١٢٠م + جاردن ١٧٠م

    RE/MAX Everest logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة جاهزة للاستلام بتشطيب كامل في أبراج نيوم

    RE/MAX Everest logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٣٦٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بأقل سعر في نيوم اكتوبر على 8سنين اقساط

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٣٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بنيوم اكتوبر المرحله المودرن Rtm

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام 6 شهور جاهزه للمعاينه باقساط 8 سنوات

    Selection Code logo image

3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري ويوجد تسهيلات في الدفع

    Master Key logo image

    السياحية الاولى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٩٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت الوطن التكميلي باقل سعر للمتر شقة للبيع

    Master Key logo image

    بيت الوطن التكميلى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه سعر و اللوكشين جاردينا الشمس 6 اكتوبر

    جاردينا الشمس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٢٧٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر 3 ادوار في تشيل اوت باقل مقدم.

    Real Vision logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بكمبوند داره جاردنز سوبر لوكس

    Guides Real Estate logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٤٣٣ متر مربع

    ٧٦٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر الشقه لقطه اقل بكتبر من سعر الكمبوند من المالك

    Property Group logo image

    المروج, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس/بيع/تشل اوت بارك/اقل سعر/متشطبة

    Home Destination logo image

2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ف تشيل أوت تشطب الترا سوبر لوكس جاهزة

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مشروع ذا ارك الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٨٨٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مشروع ذا ارك الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٨٧٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جاردن هيلز – جاهزة للاستلام

    RE/MAX Everest logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع