عقارات للبيع في الشيخ زايد, صفحة 3

22,883 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كبيرة متشطبة بالتكيفات استلام فورى بجانب اعمار

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٢٤٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 3غرف متشطبه بالكامل للبيع بيفرلي هيلز

    متصدر

    Driven Properties logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٢٤٥٬٦٠٠ جنيه

    فيلا وان ستوري 424 م للبيع في نوفيلا امام بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    نوفيلا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٤٢٤ متر مربع

    ١٢٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة كاملة التشطيب وجاهزة للسكن

    Egypt Best Properties logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من 3 غرف نوم فيBelle vie، بسعر أقل من الماركت

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٥٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • ذا جراي ريزيدنسز – هيلز أوف ون

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 12

    تاون هاوس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة محدودة في سولانا ويست، تشطيب كامل في موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٩٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر مفروش للبيع كمبوند حدائق المهندسين

    Driven Properties logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بكمبوند v levels بجانب نيو زايد وبيفرلي هيلز

    Property Hills VIP logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٩١ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هوس | إطلالة على المناظر الطبيعية واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبةبالتكيفات للبيع في 205 بجوار اركان بلازا

    Property  Hills. logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    4

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • ستاي فيلا كوميونتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    ZG Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 266م بحمام سباحة+ تقسيط على ٩ سنوات فى زايد

    جايتس برابف, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٨٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع-الحي الثامن-المجاورة الرابعة-الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع الحكمة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 266م بحمام سباحة+ تقسيط على ٩ سنوات فى زايد

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٨٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع ف الشيخ زايد من سودك

    Property Hills Star logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٥٣ متر مربع

    ٣٥٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 266م بحمام سباحة+ تقسيط على ٩ سنوات فى زايد

    لاك ڤيل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٨٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • حياة سنتريك كايرو ويست ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬١٨٥٬٩٢٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    ADD Properties
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 7 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا266م بحمام سباحة بمقدم 2 مليون وقسط على 9 سنين

    إيرا نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٧٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز دوبلكس مميز في كازا – الشيخ زايد

    Emkan for Real Estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٤٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجانب كمبوند الكارما بخدمات فندقيه

    Property Hills VIP logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فيو مميز

    Image logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٦٩٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٩٢٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام في زايد ربع سنوى922الف كاش17M

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي زايد ١٣

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 - 6 غرفة

  • 10

    دوبلكس

    ٢٨٬٤٤٣٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس برووف مجهز بالكامل استلام خلال أشهر- 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٤٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحه تشطيب فاخر ومفروشه - واصله دهشور

    New Avenue Real Estate logo image

    مول سيتي ووك, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جنة زايد 1 تشطيب سوبر لوكس بالمطبخ

    Core Real Estate Development logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٧٨٬٤٠٠ جنيه

    شقه مجهزه+التكييفات بإطلاله مميزه استلام خلال اشهر

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٩٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٨٬١٨٥٬٩٠٩ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع باقساط حتى 2028 في كايروجيت

    Master Mind Real Estate Services logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ١٤٢٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • كانال ووك ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 5 غرفة