عقارات للبيع في الشيخ زايد, صفحة 18

22,977 عقارات أخرى
  • 14

    دوبلكس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي مميز داخل كمبوند ويست تاون – سوديك

    Residia logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في أليجريا –23 مليون(شاهيرة فهمي)

    Residia logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ويستاون تشطيب كامل وإطلالةمفتوحه

    Residia logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    For Sale – Golf Frontline Villa in Allegria

    Tasweeq For Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    6

    ٧٤٠ متر مربع

    ١٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نتهاوس للبيع في ويستاون – إطلالة مفتوحة على سوديك

    Residia logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • فيا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٤٢٬٨٨٢ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Eagles Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,فيا

    1 - 3 غرفة

  • 15

    تاون هاوس

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في ويست تاون بإطلالة مزدوجة رائعة

    Residia logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٠٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للسكن والاستثمار بالمرحلة الأولى قريبه للخدمات

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٣١٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن قوي صف اول واجهة بحري الخمائل ارضي بجاردن

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣١٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بالدور الأرضي في المرحله الاولى

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٣١٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للاستلام احسن لوكيشن و اقل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • بارك ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Pledge Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستايل فيلا برايم لوكيشن ف الهضبه تشطيب مش متكرر

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٠٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع بالخمائل الهضبة

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالخمائل الشيخ زايد فيو مفتوح

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٩٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن في قلب للمرحله التانيه بتفاصيل مميزه

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    15 توين وتاون هاوس في استيتس بمقدم يبدأ من 13.9 م

    Residia logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ٦٣٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • زايد جرينز 4

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    ZG Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,زايد جرينز,زايد جرينز 4

    3 غرفة

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا إعادة بيع في إستيتس ريزيدنس موقع مميز

    Residia logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    وحدات مُجمعة للبيع

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إعادة بيع – 5 شقق للبيع دفعة واحدة (Bulk Deal)

    Residia logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٢٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    204m Apartment for sale in beverly hills phase one

    Tasweeq For Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٤٩٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه لالخمايل الدور الاول١٨٠م٣غرف٢حمم تشطيب خ

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كمبوند تلال الجزيرة 257م

    تلال الجزيرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٢٥٧ متر مربع

    ٧٣٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • جرين فيل

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    PTC Real Estate Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد دقايق من هايبر بمقدم 10%\10س

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل 5%مقدم ع 10سنوات جنب اليجريا

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة بالتكيفات ف كارما كاي تكمله اقساط

    Evergreen Properties logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٦٥٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٧١٬٨١٨ جنيه

    شقه65م برايم لوكيشن باقل مقدم اقرب استلام

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٥١٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٦٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه 128م فى فيلدج ويست 15% مقدم واقساط على 6 س

    Evergreen Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٥٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • أجان ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Cairo Heights Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة