عقارات للبيع في الشيخ زايد, صفحة 17

22,968 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للسكن في اتريو ايوان بالقرب من ربوة

    Property  Hills. logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور بسعر لقطه 11,730,000و متاح قسط

    Property Hills... logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٨ متر مربع

    ٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أليجريا 450م – تشطيب فاخر، موقع مميز

    Tasweeq For Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور بسعر لقطه 11,730,000و متاح قسط

    Property Hills... logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٨ متر مربع

    ٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور بسعر لقطه 11,730,000و متاح قسط

    Property Hills... logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٨ متر مربع

    ٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • روفان فيوز 360

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٠٠١٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    EPD
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,روفان

    2 - 3 غرفة

  • 11

    منزل مزدوج

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بموقع مميز في ايتابا في قلب الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٦٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى مارفيل بالقرب من ذا استيتس سوديك

    Property  Hills. logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للسكن بسعر مميز في باتيو الزهراء

    Property  Hills. logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز فى اليجريا بيفرلى هيلز تقسيط 8 سنين

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف جاهزة للاستلام فى قلب الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • فالي فيو ٢

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٢٢٢٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Brixton Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فى ايتابا بجوار الربوة تقسيط على 6سنين

    Property  Hills. logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٦ متر مربع

    ٢٢٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م متشطبة ويست فيو زايد 5% قسط 10سنين

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة استلام فورى فى كيان اركان بالم

    Property  Hills. logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل فى زيد ويست اورا تقسيط 10 سنين

    Property  Hills. logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زد ويست تشطيب كامل ووايد فيو

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٤٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • هافن

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٢٢٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Am Capital Development
    الجيزة,الشيخ زايد,هافن

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165 متر للبيع فى كومباوند الخمايل اكتوبر

    Vida Solutions logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في زد ويست في المرحله 2

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٨٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى فى باتيو الزهراء بجوار الربوة

    Property  Hills. logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بيفرلي هيلز – المرحلة الثانية

    Tasweeq For Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7

    ٩٢٥ متر مربع

    ٧٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مساحات كبيرة للبيع – كازا

    Residia logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ٤٩٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي فيو

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فاخر ببادروم و حمام سباحة في سولانا ويست

    New Avenue Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٦٥ متر مربع

    ٧٨٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بمساحة كبيرة فى كمبوند چوار

    New Avenue Real Estate logo image

    جوار, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٠٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    (فيلا تشطيب كامل – سمارت هاوس – كمبوند أليجريا)

    Residia logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ألجريا تشطيب جيد – أقل سعر في السوق

    Residia logo image

4

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ١٠٩٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعـر إجمالي في كرميل, تكملة أقساط حتى 2034

    Najd Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٨٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • لا بلاس

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٧٤٨٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Genedy Group Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,لا بلاس

    3 غرفة