محلات تجارية تجاري للبيع في القاهرة, صفحة 19

716 عقارات أخرى
  • 8

    محل تجاري

    ١٥٬١١١٬١١١ جنيه

    mall tri hub

    Envigo Real Estate logo image

    شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٤٨ متر مربع

    ٣١٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 4

    محل تجاري

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 25 م للبيع بمول بورتو كايرو

    sherwoods property logo image

    التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٢٥ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنك و مقر اداري و تجاري للبيع Mountain view icity

    Misr engineering and development company logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنك و مقر اداري و تجاري للبيع Mountain view icity

    Misr engineering and development company logo image

2

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٤٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل مميز وموقع مميز في جولدن جيت 115م

    Egypt Best Properties logo image

    جولدن جيت, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع في بارك مول-57م - محل للبيع في بارك مول

    Waystar Investment logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٥٧ متر مربع

    ٢٠١٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٦٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز محل للبيع حجز اول طرح في اوبن اير مول مدينتي

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٢٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 71م للبيع على البحيرات في اوبن اير مول مدينتي

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    ٧١ متر مربع

    ٣٥٦٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ١٤٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 30م اوبن اير مول مدينتي على البحيرات

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٣٠ متر مربع

    ٤٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل بأميز لوكيشن بمنطقه CBD العاصمه تقسيط علي12سنه

    Roots Real Estate logo image

    تاج تاور, منطقة الأعمال المركزيه, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٢٢ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٥٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    محل واجهه بأقل سعر متر بالعاصمه بأقساط تصل لـ11سنه

    Roots Real Estate logo image

    ماس تاور, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٢٦ متر مربع

    ٢٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    محل تجاري

    ٦٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع في موقع متميز وحيوي بالرحاب مؤجر لبنك

    Utopia logo image

    شارع طلعت مصطفي, الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٩٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل تجاري

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري صف أول في أرقى المواقع الحيوية بمدينتي

    Utopia logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    ١٢٩ متر مربع

    ١٧٠٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ١٣٬٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    محل واجهة مبني بالكامل دايركت علي المحور المركزي

    Roots Real Estate logo image

    لافييت مول, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٢٠٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    محل تجاري

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع في Medical Center 3 – مدينة نصر

    Al Ofok Investment logo image

    شارع ابو داوود الظاهري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    لا يوجد

    ٨٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    محل تجاري

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل بيع ترخيص تجاري زهراء المعادي قرب الغباشي 65م

    العامر للتسويق العقاري logo image

    شارع الخمسين, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل واجهه بمنطقه الاعمال المركزيه بأقل سعر وقسط12س

    Roots Real Estate logo image

1

    ٢٠ متر مربع

    ٣٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري امام كمباوند لافيستا بداخل مول تجاري 50م

    Al Ofok Investment logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٢٬٨٩٦٬٠٠٠ جنيه

    محل لقطه بأقل قسط شهري 13الف في العاصمة الادارية

    Roots Real Estate logo image

1

    ١٥ متر مربع

    ١٩٣٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    محل تجاري

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع 35م اوبن اير مول مدينتي 12 مليون بس لقطة

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    لا يوجد

    ٣٥ متر مربع

    ٣٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    محل تجاري

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل أرضي للبيع استلام فوري في Value Mall 2

    Al Ofok Investment logo image

    مون فالي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٤٨ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    محل تجاري

    ٧٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    محل أرضي للبيع في Value Mall 2 التجمع

    Al Ofok Investment logo image

لا يوجد

    ٣٩ متر مربع

    ١٨٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٢١٬٢٨١٬٧٥٠ جنيه

    محل تجاري استلام فوري في Value Mall 2 – التجمع

    Al Ofok Investment logo image

    مون فالي 2, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٨٩ متر مربع

    ٢٣٩٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٥٬٩٥٩٬٨٠٠ جنيه

    محل دور ارضي بأقل مقدم و قسط 10 سنين سعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٧٢ متر مربع

    ٨٢٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان اقل سعر محل تجاري Key One Complex

    Feeds logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع