محلات تجارية تجاري للبيع في القاهرة, صفحة 16

716 عقارات أخرى
  • 9

    محل تجاري

    ٤٬٣١٤٬٨٠٠ جنيه

    محل للبيع 48 متر فى زهراء المعادى امام وادى دجله

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٨٩٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٧٬٤٢٨٬٠٠٠ جنيه

    محل38م بأقل سعر فى قلب الداون تاون بأقساط11سنة

    Roots Real Estate logo image

    ماس تاور, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٨ متر مربع

    ١٩٥٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    محل تجاري

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع في الزمالك القبلية.

    New Housing Egypt logo image

    الزمالك, القاهرة

    1

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع بالتقسيط داخل ايجول مول حيوي للغايه

    Property Hills  One logo image

    ايجوال, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٢٦٥٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ١٦٬٥١٩٬٥٢٠ جنيه

    محل تجاري Open Air موقع مميز على شارع رئيسي

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٣٨٤٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل فى قلب التجمع الخامس واقساط تصل حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٨٬١٢٧٬٧٩٣ جنيه

    محل للبيع 84 متر فى زهراء المعادى دور ارضى مميز

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٩٦٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٦٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    محل واجهه ارضي في تاج تاور بأعلي قيمه استثماريه

    Roots Real Estate logo image

    تاج تاور, منطقة الأعمال المركزيه, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٢٢٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ٤٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 37 م دور ارضي للبيع -الداون تاون - العاصمة

    منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٣٧ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع في مول جولدن جات استلام فوري

    Oaks Real Estate logo image

    جولدن جيت, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١١٠٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل تجاري

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع بجوار مكتب النائب العام في ذا جراي مول

    Oaks Real Estate logo image

    الرمادي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٧٢٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محلات للبيع ريسيل فى وان قطامية على الدائرى مباشرة

    INVEST PRO logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٣٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ١٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل ارضى للبيع باقل مقدم واقساط تصل حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    روك جولدن مول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٢٤١٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٧٬٨٠٤٬٧٦٧ جنيه

    محل دور ارضى فى موقع مميز واقساط تصل حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

1

    ٤٦ متر مربع

    ١٦٩٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    محل تجاري

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري متاجر ب 10000 علي بلازة المول مساحة 32 م

    Al Ofok Investment logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٣٢ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري متأجر للبيع علي بلازة المول 50 متر لقطة

    Al Ofok Investment logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٦٬١٤٤٬٠٠٠ جنيه

    محل دور ارضي بمقدم 10% فقط تقسيط 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٤٠ متر مربع

    ١٥٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٤٬٤٣٥٬٢٠٠ جنيه

    محل دور اول بقسط 10 سنين في اكبر منطقه كثافة سكنية

    IRTKAZ logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٤٠ متر مربع

    ١١٠٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    محل تجاري

    ١٦٬٨٤٣٬٣٣٣ جنيه

    محل بسعر لقطه للبيع علي شارع التسعين بالتقسيط

    Held Real Estate logo image

    شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٣٤٣٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    محل تجاري

    ١٦٬٨٤٣٬٣٣٣ جنيه

    محل للبيع باقل سعر متر علي التسعين امام هايد بارك

    Held Real Estate logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٣٤٣٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل بأقل سعر بالعاصمة للاستثمار بقسط 11سنة+خصم11%

    Roots Real Estate logo image

1

    ١٥ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل مميز بأعلي عائد استثماري بمنطقه CBD وبتقسيط10س

    Roots Real Estate logo image

1

    ١٨ متر مربع

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ١٣٬٣٨٨٬٠٠٠ جنيه

    محل جاهز للمعاينة بالداون تاون بأعلى عائد استثماري

    Roots Real Estate logo image

    لافييت مول, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١٩٩٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ١٠٠٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    محل / وحدة تجارية للبيع في ميفيدا بيزنس بارك

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٢٧١ متر مربع

    ٣٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ٧٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري محلك متاجر في قلب البنفسج ريسيل

    IRTKAZ logo image

    اكس مول, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٩ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع