محلات تجارية تجاري للبيع في القاهرة, صفحة 23

716 عقارات أخرى
  • 9

    محل تجاري

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل استثماري مميز للبيع | مول Value

    Al Ofok Investment logo image

    مون فالي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٤٥ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل تجاري

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة تجارية "ناصية" للبيع - منطقة المحكمة

    Better Estate Investment logo image

    الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٨٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محلات تجارية للبيع - منطقة المحكمة

    Better Estate Investment logo image

    الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    محل تجاري

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع فى ش معز الدوله متفرع من مكرم عبيدم نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع في المعراج العلوي بجوار كارفور

    Chances Real Estate logo image

    شارع الارقم بن أبي الارقم, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ١٤٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    محل ارضي لوكيشن مميز بمقدم 5% فقط و اطول فترة سداد

    IRTKAZ logo image

    كاتليا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٤٦ متر مربع

    ٣١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع أو الإيجار في ميديكال سنتر 3

    Al Ofok Investment logo image

    مدينة نصر, القاهرة

    لا يوجد

    ٨٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    محل تجاري

    ١٠٬٨١٥٬٧٥٠ جنيه

    محلك بفيو الفيلات وعقد أمان استثماري Zoom Plaza

    Elshams Real Estate logo image

    زوم بلازا, المنطقة أ, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٦٩ متر مربع

    ١٥٦٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    محل تجاري

    ٢١٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    أميز محل بانوراما واجهة على مسجد الشرطةZoom Plaza

    Elshams Real Estate logo image

3

    ١٢٧ متر مربع

    ١٧١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    محل تجاري

    ٩٬٦٤٢٬٥٠٠ جنيه

    محل تجاري علي الواجهه والبلازا للبيع Zoom Plaza

    Elshams Real Estate logo image

2

    ٥٨ متر مربع

    ١٦٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    محل تجاري

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل استلام فوري متاجر لبراند عالمي عائد 10%

    ARC Investments logo image

    جولدن جيت, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٣٧٢٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ١٣٬٨١٨٬٠٣٣ جنيه

    محل أرضي واجهة بجوار الهايبر ماركت في Actio Mall

    Elshams Real Estate logo image

    اكتيو مال, الحي الثالث, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٥٦ متر مربع

    ٢٤٦٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ١٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في KAY90 التجمع خطوات من التسعين الشمالي

    Elshams Real Estate logo image

    شارع محمد حسين محمود, المنطقة ه, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٥٧ متر مربع

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    محل تجاري

    ٥٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع فى كمبوند ريفيرا هايتس استلام فورى

    Novus Stanza logo image

    ريفيرا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٤٥ متر مربع

    ١٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٦٬٤٨٣٬٥١٠ جنيه

    محل للبيع VASTO Plaza العاصمة أمام البرج الأيقوني

    Elshams Real Estate logo image

    ڤاستو بلازا, ام يو-23, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    ٣٧ متر مربع

    ١٧٥٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ١٤٬٤٥٤٬٩٠٠ جنيه

    محل أرضي 50م على البلازا مباشرة في VYBE التجمع

    Elshams Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٥٠ متر مربع

    ٢٨٩٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ٩٬١٨٣٬٣٣٣ جنيه

    محل تجاري أرضي للبيع واجهة CFC في VYBE مول

    Elshams Real Estate logo image

1

    ٢٦ متر مربع

    ٣٥٣٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ١٦٬٨٢٣٬٧٠٠ جنيه

    استثمر على محور العروبة مباشرة مول VYBE أمام CFC

    Elshams Real Estate logo image

2

    ٩٨ متر مربع

    ١٧١٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ٦٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع في VYBE مول أمام فيلات CFC ومسجد الشرطة

    Elshams Real Estate logo image

2

    ٣٩ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ٩٬٦٥٩٬٩٨٦ جنيه

    محل للبيع في مول VYBE التجمع الخامس أمام فيلات CFC

    Elshams Real Estate logo image

2

    ٤٦ متر مربع

    ٢٠٩٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٣٬٧٥٢٬٣١٧ جنيه

    استلم محلك بفيو البرج الأيقوني بخصم كاش 50%

    Elshams Real Estate logo image

    مول بيير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    ٤٥ متر مربع

    ٨٣٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محلين 300 م مفتوحين على بعض مدينة نصر

    sherwoods property logo image

    مدينة نصر, القاهرة

    1

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 62م للبيع في اكس بلازا التجمع الخامس موقع مميز

    Creative Real Estate logo image

    اكس بلازا, الياسمين 4, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٦٢ متر مربع

    ١٥٧٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك محلك الان ف X MALL

    Creative Real Estate logo image

    اكس مول, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ١١٥ متر مربع

    ١٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٣٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك محلك الان ف قلب العاصمه

    Creative Real Estate logo image

    برج مودون ميجا, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ١٠ متر مربع

    ٣٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع