محلات تجارية تجاري للبيع في القاهرة, صفحة 22

716 عقارات أخرى
  • 16

    محل تجاري

    ٥٬٠٢٦٬٥٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع 15م في اكبر project Mega mall

    إبداع logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ١٥ متر مربع

    ٣٣٥٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٧٬٥٧٢٬٣٥٠ جنيه

    محل للبيع 86 متر واجهه فى زهراء المعادى

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٨٨٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    محل تجاري

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري افتح محلك الان متشطب علي واجهة رئيسية

    New Home for Real Estate logo image

    طريق جوزيف تيتو, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    محل تجاري

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري افتح محلك الان متشطب علي واجهة رئيسية

    New Home for Real Estate logo image

    شارع النزهه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ١٧٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري محل واجهة بالبنفسج وقسط من الإيجار

    Elshams Real Estate logo image

    اكاسيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٥٦ متر مربع

    ٣٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري افتح محلك الان متشطب علي واجهة رئيسية

    New Home for Real Estate logo image

    شارع طه حسين, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 48 متر امام نادي وادي دجله ف زهراء المعادي

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    لا يوجد

    ٤٨ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٨٬١٢٧٬٧٩٣ جنيه

    محل للبيع 73 متر +11 متر تراس فى زهراء المعادى

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١١١٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    محل تجاري

    ٥٬٠٦٢٬٥٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع 15م في اكبر project Mega mall

    إبداع logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ١٥ متر مربع

    ٣٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٧٬٦٠٤٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – محل استلام فوري مؤجّر (PlayStation)

    Feeds logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    1

    ٥٧ متر مربع

    ١٣٣٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ١٥٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    محل واجهة بفيو مفتوح وتقسيط على 4 سنوات أكاسيا مول

    Elshams Real Estate logo image

2

    ٤٩ متر مربع

    ٣٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر محل واجهة استلام فوري في البنفسج أكاسيا مول

    Elshams Real Estate logo image

2

    ٥٠ متر مربع

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٥٬٤٦٥٬٧٠٢ جنيه

    محل للبيع 54 متر فى زهراء المعادى بمشروع مميز

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠١٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    محل تجاري

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري محل للبيع استلام فوري علي واجهة رئيسية

    New Home for Real Estate logo image

    ميدان الماظه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 17

    محل تجاري

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري محل للبيع استلام فوري علي واجهة رئيسية

    New Home for Real Estate logo image

    طريق جوزيف تيتو, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    محل تجاري

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري محل للبيع استلام فوري علي واجهة رئيسية

    New Home for Real Estate logo image

    شارع النزهه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 18

    محل تجاري

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري محل للبيع استلام فوري علي واجهة رئيسية

    New Home for Real Estate logo image

    شارع طه حسين, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٩٬٠٣١٬٥٤٠ جنيه

    محل 84 متر للبيع دور ارضى واجهه فى زهراء المعادى

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    ٨٤ متر مربع

    ١٠٧٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    محل تجاري

    ٧٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 62 متر واجهه علي شارع الخمسين ف زهراء المعادي

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٢٤٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 48متر واجهه علي نادي وادي دجله ف زهراء المعادي

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    لا يوجد

    ٤٨ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    محل تجاري

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل متشطب للبيع 60م + 33م مساحة خارجية امام مدينتي

    GCR Developments logo image

    3 سايدز مول, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    ٦٠ متر مربع

    ١٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع فى التجمع متأجر ب 50 الف شهريا

    Al Ofok Investment logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية ذهبية | محل للبيع في الرحاب

    Al Fanar Development and project management logo image

    ذا يارد مول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٦٦ متر مربع

    ٢١٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع واجهة على شارع زهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

    الشارع التجارى, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري واجهة مول بقلب التجمع الخامس بسعر 7مليون

    Al Ofok Investment logo image

    محور جمال عبد الناصر, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٤٥ متر مربع

    ١٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع