محلات تجارية تجاري للبيع في القاهرة, صفحة 20

716 عقارات أخرى
  • 11

    محل تجاري

    ٤٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك محل تجاري 15 متر بخصم مميز في العاصمه

    Feeds logo image

    منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ١٥ متر مربع

    ٣٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 35 متر للبيع مقابل دار مصر– استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٣٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٢٢٬٤٧٧٬٠٠٠ جنيه

    محل لقطه بأقرب استلام دايركت علي المحور المركزي

    Roots Real Estate logo image

    لافييت مول, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٣٣٠٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ١٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع في مول داون تاون

    Remax Station logo image

    داون تاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٤٥٥ متر مربع

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري دور أرضي للبيع بمول فاليو الشروق 17m

    Al Ofok Investment logo image

    جرين فالي, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    لا يوجد

    ١٧ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    محل تجاري

    ٦٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك محلك الان بخصم 2 مليون علي واجهة ومتاح تقسيط

    New Home for Real Estate logo image

    شارع طه حسين, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩٤٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    محل تجاري

    ٦٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري افتح محلك الان متشطب علي واجهة رئيسية

    New Home for Real Estate logo image

    شارع النزهه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩٤٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    محل تجاري

    ٦٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك محلك الان بخصم 2 مليون علي واجهة ومتاح تقسيط

    New Home for Real Estate logo image

    شارع الماظه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩٤٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع في قلب الشروق بمول بسعر1 مليون 700

    Al Ofok Investment logo image

    كمبوند دار مصر, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    لا يوجد

    ١٧ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    محل تجاري

    ٢٢٬٤٨٢٬٥٠٠ جنيه

    محل تجاري 38.5م بواجهة على محور جمال عبد الناصر

    Al Ofok Investment logo image

    محور جمال عبد الناصر, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٣٩ متر مربع

    ٥٧٦٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    محل تجاري

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل لقطة للبيع استلام فوري في اميز لوكيشن بالتجمع

    New Home for Real Estate logo image

    روك جولدن مول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٢٠ متر مربع

    ٢٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    محل تجاري

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل لقطة للبيع استلام فوري في اميز لوكيشن بالتجمع

    New Home for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٢٠ متر مربع

    ٢٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    محل تجاري

    ٦٬٢٤٩٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم محل دهب 42م داخل مول علي واجهة رئيسية

    New Home for Real Estate logo image

1

    ٤١ متر مربع

    ١٥٢٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع – موقع مميز بشارع النصر الرئيسي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    شارع النصر, حي المعادي, القاهرة

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نوادر محل 25م علي البحيرات مباشره الاوبن ايرمدينتي

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    ٢٥ متر مربع

    ٤٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ١٨٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 66م للبيع في مشروع D2N كمبوند سراي

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    ٦٦ متر مربع

    ٢٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٤٬٨٧٧٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع – مساحات تبدأ من 29م

    Al Ofok Investment logo image

    الياسمين 8, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٢٩ متر مربع

    ١٦٨٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    محل تجاري

    ٧٬٧٥٦٬٦٦٧ جنيه

    وحدة تجارية للبيع في Twenty Plus Mall

    Al Ofok Investment logo image

    الياسمين 6, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٢٦ متر مربع

    ٢٩٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    محل تجاري

    ١٢٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع في Artea Mall التجمع

    Al Ofok Investment logo image

لا يوجد

    ٨٤ متر مربع

    ١٤٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ١٢٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    - الدور الارضي (تجاري): محل * مساحات تبدأ من 38

    Al Ofok Investment logo image

لا يوجد

    ٣٩ متر مربع

    ٣١٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل تجاري

    ٦١٬١٢٣٬٠٠٠ جنيه

    محل أرضي 212م للبيع – القطاع الأول التجمع الخامس

    Al Ofok Investment logo image

    مركز أعمال كيرنيل, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٨٨٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    محل تجاري

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 29م للبيع كاش بفاليو مول

    Al Ofok Investment logo image

    مون فالي 2, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٢٩ متر مربع

    ١٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 52م للبيع في N5 Mall جاردينيا هايتس بمقدم 5%

    Elshams Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٥٢ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم محلك وسط أعلي كثافة سكنية في التجمع بمقدم 5%

    Elshams Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٦٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 500ألف فقط محلك علي محور محمد نجيب N5 Mall

    Elshams Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٤٠ متر مربع

    ٢٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع