120 sqm Apartments for Sale in Hadayek October | Property Finder Egypt, page 10

252 properties
  • 9

    Apartment

    2,740,000 EGP

    Your 104m² apartment in Hadayek October with a dow

    New Arkan Properties logo image

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    104 sqm

    26,346 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,400,000 EGP

    2 BR Super Lux Apartment for Sale, Degla Gardens

    MoveIn Egypt logo image

    Degla Gardens, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    80 sqm

    30,000 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    2,415,000 EGP

    شقه للبيع بموقع مميز بحدائق اكتوبر بجانب أويست

    Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    105 sqm

    23,000 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    2,300,000 EGP

    شقه للبيع بسعر مميز جدا بحدائق اكتوبر بجانب أويست

    Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    100 sqm

    23,000 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    2,574,000 EGP

    شقه للبيع مع حديقه خاصه في قلب حدائق اكتوبر

    Calma, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    117 sqm

    22,000 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    2,464,000 EGP

    شقه للبيع مع حديقه خاصه بحدائق اكتوبر بجانب أويست

    Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    112 sqm

    22,000 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    2,300,000 EGP

    شقه للبيع بحدائق أكتوبر، بجوار أويست وهرم لايڤ.

    Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    105 sqm

    21,904 EGP/sqm

  • 21

    Apartment

    2,400,000 EGP

    شقه للبيع ارضى بحرى على اويست

    Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    111 sqm

    21,621 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    2,300,000 EGP

    شقه بسكن مصر بجوار مدينه الانتاج الاعلامى

    Alaqariah For Investment logo image

    Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    1

    115 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    2,300,000 EGP

    شقه للبيع مقابل اويست على طريق الواحات

    Calma, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    105 sqm

    21,904 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    2,200,000 EGP

    شقه للبيع في حدائق اكتوبر فيو على أويست بحري

    Calma, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    100 sqm

    22,000 EGP/sqm

  • 18

    Apartment

    2,574,000 EGP

    شقق للبيع في جول ريزيدنس - هارفا

    Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    117 sqm

    22,000 EGP/sqm

  • 18

    Apartment

    2,310,000 EGP

    شقق للبيع في جول ريزيدنس - هارفا

    Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    105 sqm

    22,000 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,300,000 EGP

    Apartments for Sale in Gul Residence – Harva

    Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    105 sqm

    21,904 EGP/sqm

  • 19

    Apartment

    1,750,000 EGP

    للبيع بدجله جاردنز دور اول الترا سوبر لوكس بالمطبخ

    Miami Life Real Estate logo image

    Degla Gardens, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    80 sqm

    21,875 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,380,000 EGP

    شقة 2 غرفه للبيع seven احدي مشروعات حربي جروب

    Abrag 2 logo image

    Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    2

    109 sqm

    31,009 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,250,000 EGP

    للبيع شقة لوكس كمبوند الحي الاسبامي حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    Spanish District, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    100 sqm

    22,500 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    1,950,000 EGP

    للبيع شقة سوبر لوكس الحي الاسباني حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    Spanish District, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    1

    90 sqm

    21,666 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    1,250,000 EGP

    للبيع ارضي بجاردن كمبوند بيكنيك بارك حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    Picnic Park, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    80 sqm

    15,625 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    3,000,000 EGP

    شقة للبيع في Address Home حدائق أكتوبر بأفضل أنظمة

    Baytak. logo image

    Isola, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    120 sqm

    25,000 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,300,000 EGP

    امتلك شقتك الان في كمبوند اقمار علي طريق الواحات

    Calma, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    2

    100 sqm

    33,000 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    1,550,000 EGP

    For sale Ultra-super-luxe apartment in Alico City

    Origin Real Estate logo image

    Cordoba City, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    80 sqm

    19,375 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    2,984,663 EGP

    شقه للبيع غرفتين بتسهيلات علي 10 سنينو مقدم 20%فقط

    Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    2

    106 sqm

    28,157 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,930,000 EGP

    شقة للبيع في كمبوند VIDA – حدائق أكتوبر

    Baytak. logo image

    Alrayat Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    107 sqm

    27,383 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,000,000 EGP

    شقةارضي بجاردن110م وجنينة40م حدائق اكتوبر كومباوند

    My Home logo image

    Bait Al Masreya, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    110 sqm

    18,181 EGP/sqm