شقق 120 متر للبيع في حدائق اكتوبر, صفحة 10

252 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٢٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك104م في حدائق اكتوبر وبمقدم270الف وقسط ل10سنين

    New Arkan Properties logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٢٦٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين تشطيب سوبر لوكس - دجلة جاردنز، اكتوبر

    MoveIn Egypt logo image

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع مميز بحدائق اكتوبر بجانب أويست

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مميز جدا بحدائق اكتوبر بجانب أويست

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع حديقه خاصه في قلب حدائق اكتوبر

    كالما, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٤٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع حديقه خاصه بحدائق اكتوبر بجانب أويست

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحدائق أكتوبر، بجوار أويست وهرم لايڤ.

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضى بحرى على اويست

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١١١ متر مربع

    ٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسكن مصر بجوار مدينه الانتاج الاعلامى

    Alaqariah For Investment logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مقابل اويست على طريق الواحات

    كالما, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في حدائق اكتوبر فيو على أويست بحري

    كالما, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٥٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في جول ريزيدنس - هارفا

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في جول ريزيدنس - هارفا

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في جول ريزيدنس - هارفا

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بدجله جاردنز دور اول الترا سوبر لوكس بالمطبخ

    Miami Life Real Estate logo image

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفه للبيع seven احدي مشروعات حربي جروب

    Abrag 2 logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٣١٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة لوكس كمبوند الحي الاسبامي حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    الحي الاسباني, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة سوبر لوكس الحي الاسباني حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    الحي الاسباني, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بجاردن كمبوند بيكنيك بارك حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    بيكنيك بارك, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Address Home حدائق أكتوبر بأفضل أنظمة

    Baytak. logo image

    ايزولا, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان في كمبوند اقمار علي طريق الواحات

    كالما, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة الترا سوبر لوكس اليكو ستي حدائق أكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    قرطبة, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٨٤٬٦٦٣ جنيه

    شقه للبيع غرفتين بتسهيلات علي 10 سنينو مقدم 20%فقط

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٨٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند VIDA – حدائق أكتوبر

    Baytak. logo image

    الرايات ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٧٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةارضي بجاردن110م وجنينة40م حدائق اكتوبر كومباوند

    My Home logo image

    بيت المصرية, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع