3 bedrooms 2 baths houses for sale in Giza, page 126

5,793 properties
  • 27

    Apartment

    1,100,000 EGP

    شقة 183م بمبادرة البنك المركزي بفائدة 12% متناقصة

    كمبوند الخليفة logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    183 sqm

    6,010 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    2,400,000 EGP

    شقة إكسترا سوبر لوكس أمام فندق سياج بيراميدز للبيع

    Al Haram St., Giza District, Ganoub El Giza, Giza

    3

    2

    150 sqm

    16,000 EGP/sqm

  • 23

    Apartment

    1,070,000 EGP

    قسط شقتك 185م مع البنك علي 25 سنة والاستلام فورا

    كمبوند الخليفة logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    185 sqm

    5,783 EGP/sqm

  • 25

    Apartment

    1,370,000 EGP

    شقة بمساحة 201م في كمبوند كامل المرافق والخدمات

    كمبوند الخليفة logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    201 sqm

    6,815 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    4,500,000 EGP

    130م دار مصر ال16 فيو مفتوح علي وصلة دهشور مباشرا

    Dar Misr, 16th District, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    34,615 EGP/sqm

  • 22

    Apartment

    1,100,000 EGP

    شقة 195م سوبر لوكس كمبوند متكامل الخدمات والمرافق

    كمبوند الخليفة logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    195 sqm

    5,641 EGP/sqm

  • 26

    Apartment

    1,370,000 EGP

    اسكن بامان انت واسرتك بكمبوند ال خليفة وقسط ع 25سن

    كمبوند الخليفة logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    202 sqm

    6,782 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    5,223,000 EGP

    Lowest Price Apartment In Ashgar City RTM Over 12Y

    Evergreen Properties logo image

    Garden Gate, Ashgar City, Al Wahat Road, 6 October City, Giza

    3

    2

    111 sqm

    47,054 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    4,450,000 EGP

    Finished apt Immediate delivery, Zayed Entrance 4

    Premium

    Crown Developments logo image

    Beit Alwatan, 6 October Compounds, 6 October City, Giza

    3

    2

    215 sqm

    20,697 EGP/sqm

  • 22

    Apartment

    3,750,000 EGP

    شقة للبيع 170 متر عبد العزيز جاويش - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    Esraa Al Moalemeen St., Mohandessin, Giza

    3

    2

    170 sqm

    22,058 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    1,350,000 EGP

    شقة دوبلكس 188م كاملة التشطيب والخدمات سوبر لوكس

    كمبوند الخليفة logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    188 sqm

    7,180 EGP/sqm

  • 20

    Apartment

    4,700,000 EGP

    شقة للبيع 150 متر الحسن تفرعات نادي الصيد - الدقي

    عقارات حماد logo image

    Al Hassan St., Dokki, Giza

    3

    2

    150 sqm

    31,333 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    3,975,000 EGP

    Apartment for sale near Mall of Arabia & Mountain

    Premium

    Crown Developments logo image

    Beit Alwatan, 6 October Compounds, 6 October City, Giza

    3

    2

    170 sqm

    23,382 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    3,830,000 EGP

    شقة141متر استلام فورى تقسيط على 3سنوات داخل كمبوند

    Core Real Estate Development logo image

    Saba Residence, 6 October Compounds, 6 October City, Giza

    3

    2

    141 sqm

    27,163 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    11,650,000 EGP

    Immediate Delivery | 2BR Tulua O West | Prime Spot

    Evergreen Properties logo image

    O West, 6 October Compounds, 6 October City, Giza

    3

    2

    192 sqm

    60,677 EGP/sqm

  • 22

    Apartment

    3,750,000 EGP

    شقة للبيع 170 متر عبد العزيز جاويش - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    Esraa Al Moalemeen St., Mohandessin, Giza

    3

    2

    170 sqm

    22,058 EGP/sqm

  • 11

    Penthouse

    8,500,000 EGP

    Fully finished penthouse in prime area

    Crown Stone Realty logo image

    Kayan, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    2

    125 sqm

    68,000 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    5,412,500 EGP

    apartment in Sheikh Zayed next Royal City Compound

    Premium

    Crown Developments logo image

    Beit Al Watan, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    2

    175 sqm

    30,928 EGP/sqm

  • 25

    Apartment

    1,400,000 EGP

    تمويل عقاري في كمبوند ال خليفة الترا سوبر لوكس

    كمبوند الخليفة logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    215 sqm

    6,511 EGP/sqm

  • 22

    Apartment

    3,750,000 EGP

    شقة للبيع 170 متر عبد العزيز جاويش - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    Esraa Al Moalemeen St., Mohandessin, Giza

    3

    2

    170 sqm

    22,058 EGP/sqm

  • 21

    Apartment

    1,370,000 EGP

    شقة ناصية ع شارع 30 متر كاملة المرافق والخدمات

    كمبوند الخليفة logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    174 sqm

    7,873 EGP/sqm

  • 20

    Apartment

    4,700,000 EGP

    شقة للبيع 150 متر الحسن تفرعات نادي الصيد - الدقي

    عقارات حماد logo image

    Al Hassan St., Dokki, Giza

    3

    2

    150 sqm

    31,333 EGP/sqm

  • 20

    Apartment

    970,000 EGP

    اسكن الان 163م وقسط ع 25 سنة بنظام التمويل العقاري

    كمبوند الخليفة logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    163 sqm

    5,950 EGP/sqm

  • 22

    Apartment

    3,750,000 EGP

    شقة للبيع 170 متر عبد العزيز جاويش - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    Esraa Al Moalemeen St., Mohandessin, Giza

    3

    2

    170 sqm

    22,058 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    7,000,000 EGP

    لوكيشن مميز فيو رائع تشطيب الترا مودرن بحرى

    Compact Real Estate Company logo image

    7th District, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    2

    200 sqm

    35,000 EGP/sqm