Apartments for sale in Obour City, page 3

462 properties
  • 6

    Apartment

    3,000,000 EGP

    شقه ريسيل 175 متر بسعر محروق ومميزه

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    175 sqm

    17,142 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,367,683 EGP

    شقه مميزه 153 متر بكمبوند جزيل اوبن فيو

    Belbeis Road Road 10, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    153 sqm

    22,011 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,367,683 EGP

    شقه مميزه 153 متر بكمبوند جزيل اوبن فيو

    Belbeis Road Road 10, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    153 sqm

    22,011 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,349,605 EGP

    شقه 146 متر +73 متر جاردن بسعر مميز بكمبوند جزيل

    Belbeis Road Road 10, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    146 sqm

    22,942 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,800,000 EGP

    شقه 125 متر بكمبوند جردينيا2 موقع مميز فيو مميز

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    125 sqm

    22,400 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    6,180,000 EGP

    استثمر فلوسك ف اجسن كمبوند ف العبور بمقدم صغير

    Obour City, Qalyubia

    4

    3

    224 sqm

    27,589 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,426,000 EGP

    استثمر ف فلوسك ف احسن كمبوند ف العبور

    Obour City, Qalyubia

    3

    2

    126 sqm

    27,190 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,175,000 EGP

    احجز وحدتك دلوقتي ب اثل سعر ف العبور بمقدم بسيط

    Obour City, Qalyubia

    studio

    1

    81 sqm

    26,851 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,700,000 EGP

    ادفع و استلم شقتك بكمبوند جاردينيا 2 بمدينه العبور

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    125 sqm

    21,600 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    11,000,000 EGP

    شقه ع مساحه الدور كله ارضي بجاردن بمدخل خاص 400متر

    الطيار العقارية logo image

    Doctor Samira Moussa St., 5th District, Obour City, Qalyubia

    4

    3

    400 sqm

    27,500 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,400,000 EGP

    شقه مميزه 110 متر استلام فوري بفيو كمبوند

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    110 sqm

    21,818 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    2,400,000 EGP

    Apartment for Sale in Gardenia 2 Compound

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    110 sqm

    21,818 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,098,797 EGP

    شقة للبيع Opal compound بالعبور الحي السادس 103متر

    Emak Realestate logo image

    Al Imam Malik St., 6th District, Obour City, Qalyubia

    2

    2

    103 sqm

    30,085 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,350,000 EGP

    Own a smartly designed 110 sqm apartment

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    110 sqm

    21,363 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,350,000 EGP

    بين الحي الاول والتاني بجوار كمبوند جنه مصر

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    110 sqm

    21,363 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    3,500,000 EGP

    شقة لقطة للبيع في الحي التاسع العبور

    Pylon investment logo image

    9th District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    180 sqm

    19,444 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,350,000 EGP

    Own Your Dream Home 110sqm

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    110 sqm

    21,363 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,800,000 EGP

    شقه 125 متر استلام فوري بكمبوند جردينيا

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    125 sqm

    22,400 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,750,000 EGP

    شقه 175 متر بكمبوند جردينيا استلام فوري لقطهه

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    175 sqm

    21,428 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,350,000 EGP

    شقه 110 متر بكمبوند جردينيا فيو كمبوند راقى جدا

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    110 sqm

    21,363 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,850,000 EGP

    شقه بحري 135متر جردينيا لقطه بموقع مميز

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    135 sqm

    21,111 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,700,000 EGP

    Own Your Dream Home in Gardenia 2 – 125m

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    125 sqm

    21,600 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,068,000 EGP

    شقه 110 متر بكمبوند جزيل موقع مميز بحري اوبن فيو

    Belbeis Road Road 10, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    2

    1

    110 sqm

    18,800 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,633,400 EGP

    شقه 140 متر بكمبوند جزيل اوبن فيو بحري

    Belbeis Road Road 10, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    140 sqm

    18,810 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,367,683 EGP

    شقه مميزه 153 متر بكمبوند جزيل اوبن فيو بحري غربي

    Belbeis Road Road 10, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    153 sqm

    22,011 EGP/sqm