Villas for sale in Al Narges 6

1 property
  • 15

    Villa

    109,372,000 EGP

    El Narges' finest, garden view, private pool.

    Selective logo image

    Okba Ibn Nafaa St., Al Narges 6, Al Narges, New Cairo City, Cairo

    7+

    7+

    2,400 sqm

    45,571 EGP/sqm