عقارات للبيع في النرجس

458 عقارات أخرى
  • 12

    دوبلكس

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بواجهة بانورامية بحري – استلام فوري النرجس

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في موقع مميز في النرجس فيلات!

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع النرجس الجديدة التجمع الخامس 164 متر

    M.S.K Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٧٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس في النرجس الجديده, استلام فوري, نص تشطيب

    Smart Move logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٢١٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدا بعمارات النرجس الجديدة وبتسهيلات

    Smart Location Group logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كاملة التشطيب للبيع في النرجس 2

    New Avenue Real Estate logo image

    النرجس 2, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٤٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بالتجمع الخامس منطقه النرجس

    RE/MAX 1st Choice logo image

    النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في النرجس تشطيب سوبر لوكس في الدور الاول

    New Avenue Real Estate logo image

    النرجس 2, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٣ متر مربع

    ٣٩٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية للسكن أو الاستثمار في قلب التجمع الخامس

    Smart Location Group logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في النرجس عمارات للبيع ارضي بحديقه متشطبة

    Home Destination logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – النرجس (موقع مميز)

    Eastmark logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 5 غرف بحديقة خاصة وتشطيب كامل

    Aqar Misr logo image

    النرجس 2, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 265 م تشطيب كامل مع مساحة خارجية وحديقة

    Aqar Misr logo image

    شارع سيد درويش, النرجس 7, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في النرجس عمارات – التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٩٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في النرجس الجديدة - موقع مميز -

    D COMUNITA RE logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    النرجس ٣ للبيع دوبلكس مع رووف تشطيب فاخر قيو مفتوح

    Edge Real Estates logo image

    النرجس 3, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالكامل بحري

    Global Hills logo image

    النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٤٠م للبيع بالنرجس عمارات - (اول سكن)

    The Homies logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع بالنرجس قريب من الخدمات والشارع الرئيسى

    East House logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع لقطة النرجس عمارات– بمدخل وحديقة خاصة

    Smart Location Group logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة مميزة جدًا بالنرجس عمارات – التجمع الخامس

    Smart Location Group logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بثلاث غرف نوم، فيلات نرجس 2، مساحتها 270 مترًا

    شركة البحيري جروب logo image

    النرجس 2, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    بناية كاملة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارة في القاهرة الجديدة ارضي وثالث ادوار في جاردي

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240م سوبر لوكس فى التجمع الخامس

    Envigo Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي امامي بالنرجس 5 فيلات استلام فوري لقطة

    El Hefny Group logo image

    شارع علي شعراوي, النرجس 5, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع