بيوت و فلل 7 غرفة نوم مفروشة للبيع في مصر, صفحة 6

147 عقارات أخرى
  • 30

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ارل صف بحيرة و تاني صف بحر في مارينا ٥ بحري

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    7

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة – مارينا 6 | شاطيء رملي خاص

    Superior LLC renovation home & property management logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٤٦٠ متر مربع

    ٩٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فاخرة بكمبوند سوان ليك القطامية

    ElGammal real estate logo image

    سوان ليك قطامية, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ١٬٧٠٠ متر مربع

    ١٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 467م+كابينه - 7غرف مفروشة ف سي شيل بأقل سعر

    Bright logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٤٦٧ متر مربع

    ٨٥٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع هايد بارك فيلا ستاند الون كلاسيك

    Feeds logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره اول صف بحيره رمليه بحمام سباحه مارينا ٦

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٩٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصرللبيع بمدينتى1150م هاى لوكس بحمام سباحه وبيزمنت

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    7

    7

    ٦٣٠ متر مربع

    ١٥٠٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر للبيع مع مسبح خاص السعر قابل للتفاوض بحري مميز

    Crafters Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7+

    ٤٬٠٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر للبيع مع مسبح خاص السعر قابل للتفاوض بحري مميز

    Crafters Real Estate logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7+

    ٤٬٠٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مارينا 5 الساحل الشمالي

    Marina Season logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٤٢٠ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في قطامية ديونز اول صف جولف فيو

    Premises logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ١٬٥٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في قطامية ديونز مفروشة -اول صف جولف فيو

    Premises logo image

7

    7

    ١٬٥٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر ٣ ادوار ف مارينا ١ لبيع تانى صف بحر حمام سباحه

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٤٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون للبيع في هايد بارك – التجمع الخامس

    Better Estate Investment logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مارينا5 - الساحل الشمالي | موقع متميز

    Marina Season logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فاخر تشطيب فاخر صف أول علي الجولف و البحيرات

7

    7

    ٢٬٠٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا علي البحيره الرمليه بارقي موقع مارينا

    Marina Season logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    7

    7+

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أول صف بحيرة رملية في مارينا ٥ جنينة ٩٠٠م

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    7

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افخم قصر و افخم تشطيب في قطامية ديونز علي الجولف

7

    7+

    ٢٬٠٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ١٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع صف اول جولف القطامية هايتس

    ElGammal real estate logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٨٥٠ متر مربع

    ٢١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اهرب لراحة البال في الريف الأروبي

    Home Select for real estate logo image

    الريف الاووبي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    5

    ٨٧٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٩٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في قطامية هايتس

    ElGammal real estate logo image

7

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ٣٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع