عقارات 4 غرفة نوم مفروشة للبيع في مصر, صفحة 12

2,033 عقارات أخرى
  • منزل مزدوج - 4 غرف نوم - 4 حمامات للبيع في مراسي - سيدي عبد الرحمن - الساحل الشمالي
    1

    منزل مزدوج

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فيردي مراسي

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأحسن سعر توين فيلا 4غرف ديبلو ماونتن فيو فرش فاخر

    Oqood Investments logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو بحر خطوات للبحر متشطبه بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    سيزر, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين هاوس مفروشه استلام فوري في ليان

    Fortune Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٤ متر مربع

    ٩٨٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس مفروش في هايد بارك يطل علي حدائق

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣١٥ متر مربع

    ١٠٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • جريان

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Nations Of Sky
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,جريان

    2 - 5 غرفة

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس برايم لوكيشن استلام فوري - ريسيل ف سيلفر

    Remax The Address logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٦ متر مربع

    ١١٤٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس على فيو أخضر شامل الفرش والأجهزة

    Start Homes Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس مفروش بالكامل جاهز للاستلام لافيستا 7

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس كورنر 4 غرف يرى البحر - بلومار

    Wdeals for real estate logo image

    بلومار وادي دجلة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سينيور شالية مفروش بالكامل يري البحر والجولف

    Trends Real Estate Egypt logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • كين

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٤٣٬٧٥٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Imarrae Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي تشطيب كامل مفروشة موقع مميز إطلالة لاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي220م بحمام سباحة تشطيب كامل بالفرش ليك فيو

    Spade consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بحمام سباحه تشطيب خاص و شامل الفرش .

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٥٥٥ متر مربع

    ٩٠٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مفروشة بالكامل حمام سباحة للبيع أليجريا

    Brokers Hub logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    7

    ٨٠٨ متر مربع

    ٩٩٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس مفروش في باتيو أورو ,300متر

    Prime Company logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • جراوندز

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    one of one Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    2 - 4 غرفة

  • 14

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس مفروش في باتيو أورو ,312متر

    Prime Company logo image

4

    5

    ٣١٢ متر مربع

    ١٠٧٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر مفروش بالتكيفات بحديقة جاهز للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

    لاروز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا مفروشة بالكامل تطل على البحيرة عين باي

    Trends Real Estate Egypt logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ١١١٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع صف اول علي البحر 6 غرف مفروشه في امواچ

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٥٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ع ارض 1150م نصف فرش بحمام سباحة خاص

    The Way logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • كانيون ٨

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١١٤٬٠٨٥ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Home Town Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 13

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبة بالكامل للبيع ماونتن فيو

    Brick Real Estate logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ١١٤٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة بتكيفات فوري ف نيو جيزة

    New Avenue Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٠٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمدينتي .

    Zone Properties . logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هاسيندا ريد | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤٠٨ متر مربع

    ١٧١٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول على البحر مباشرة للبيع | بخصوصية تامة

    متصدر

    Aqarpedia For Resale logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١١١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • رملا أكاسيا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٠٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    MARAKEZ
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    3 - 6 غرفة