عقارات مفروشة للبيع في الجونة, صفحة 3

283 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 3 غرف بحمام سباحة خاص في أنشنت هيل

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٦٤٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز جاهز 4 غرف في أنشنت ساندز الجونة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٣٨٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه غرفتين مفروشه اقساط على 6 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٩١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه غرفتين مفروشه اقساط على 6 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٥١٬٠٩٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 6 غرف للبيع في North Bay بإطلالة لاجون

    Homy Real Estate logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    7+

    ٢٨١ متر مربع

    ٥٣٧٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • ذا ناينز

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,ناينز

    3 - 4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 4 غرف مطلة على البحر في فنادير باي 2

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    خليج فنادير 2, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برووف مفروشة في موقع مميز في سوان ليك

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ١١٢٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بنتهاوس مفروشه اقساط على 6 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بنتهاوس مفروشه اقساط على 6 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس يجاردن 3 غرف دايركت لاجون مفروشه

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • أنشينت ساند

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,انشنت ساندس ريزورت

    3 - 6 غرفة

  • 16

    دوبلكس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس يجاردن 3 غرف دايركت لاجون مفروشه

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مفروش جاهز للاستلام في موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ١٤٠٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاونهاوس إطلالة على الجولف مفروش بالكامل – أقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٦٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة موقع مميز برووف للبيع في سيان الجونة .

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Penthouse for Sale in Gouna Mangroovy

    متصدر

    Dwelling For Real Estate and Management logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ١١٩٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • ديل راي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Core Developments
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة
  • 11

    فيلا

    ٣٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Stand Alone Villa in Tawila Gouna

    متصدر

    Dwelling For Real Estate and Management logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر اقل من سعر الماركت متشطب بالتكيفات

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٦٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بالكامل على لاجون دايركت

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ١٥٤٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس غرفتين نوم بإطلالة مباشرة على حمام السباحة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس غرفتين نوم بإطلالة مباشرة على حمام السباحة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ١١٣٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٩٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن مفروش للبيع في مانجروفي الجونة

    TREX logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٣١٩٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة غرفتين استلام فوري متشطبة بالفرش

    New Avenue Real Estate logo image

    جي كريبس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٤١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في طويلة الجونة استثمار واستجمام

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٦٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر ٣ غرف أرضي مفروشة في سيان الجونة ١٤٥ م

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة مطلة على البحيرة في منطقة ووترسايد

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع