عقارات مفروشة للبيع في الجونة, صفحة 4

283 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في مانجروفي بالقرب من الشاطئ

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٣٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ينتهاوس مفروش بالكامل اعلى تشطيب اطلاله حمام سباحه

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ١١٣٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقخ جاهزه للاستلام اطلاله لاجون مقدم5% على 6سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري مفروش 5%مقدم على 6سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر اقل من سعر الماركت متشطب بالتكيفات

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٦٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٧٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر بيت في فنادير مارينا بموقع مميز جدا|فيو مفتوح

    Realm Properties logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز جدا في فنادير مارينا بفيو مفتوح

    Realm Properties logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٠٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بموقع مميزمع حمام سباحة white villa

    Realm Properties logo image

    وايت فيلاس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت فخم بموقع مميز جدا مفروش في طويلة الجونة

    متصدر

    Realm Properties logo image

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في المشروع شاليه جاردن موقع مميز علي لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٥٦٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٧٬٩٨٢٬٥٠٠ جنيه

    عرض محدود جدا بنتهاوس ريسيل سوان ليك جونه

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٢٤٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٧٬٩٨٢٬٥٠٠ جنيه

    عرض محدود جدا بنتهاوس ريسيل سوان ليك جونه

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٢٤٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر مفروش و جاهز للسكن في مانجروفي ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٢٠٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش فيو علي بحيره في سوان ليك الجونه

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - غرفة نوم - 1 حمام للبيع في وايت فيلاس - الجونة - الغردقة - محافظة البحر الاحمر
    1

    شقة

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    For sale one bedroom in phase 4 El gouna

    وايت فيلاس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٢١٧٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٢٬٧٩٤٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في سابينا مع اقساط بموقع مميز جدا

    Realm Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٢٠٣٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة مميزة جدا بأقل مقدم 10% البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر اقل من سعر الماركت متشطب بالتكيفات

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٦٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري متشطب في مانجروفي الجونة

    New Avenue Real Estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ١٦٣٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا مطلة علي البحر بالسعر القديم في الجونة

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٠٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي مفروش بالكامل - بالمطبخ والأجهزة

    New Avenue Real Estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش مطل على حمام سباحة في مانجروفي ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في سوان ليك الجونة باطلالة مباشرة على لاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره على البحر كامله الفرش للاستلام الفوري !

    Egypt Best Properties logo image

    بالي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مفروش بالكامل إستلام فوري للبيع في سوان ليك

    REV Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٧٣٬٤١٠ جنيه/متر مربع