عقارات استوديو للبيع في الغردقة, صفحة 2

2,450 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٨٥٢٬٨٦١ جنيه

    استوديو بفيو على البحر وحمام السباحة في مشروع Clan

    HPK logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٧٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤١٦٬٤٩٠ جنيه

    Studio apartment for sale at Oro Beach Resort

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٦٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٨٤٬١٣٩ جنيه

    استوديو 52 متر partial sea view فى Scandic Resort

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٩٧٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٥١٬٤٤٠ جنيه

    استوديو 56 متر بشاطئ خاص

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٦٦٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوا 54 متر تشطيب كامل تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • كاماران

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,كاماران

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجونز وشاطئ خاص امتلك وحدتك في أرقى منتجع بالممشي

    El-Bedihy & Co logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة حمام سباحة للبيع في أورورا بالاس

    متصدر

    Concrete Real Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٨٤٥٬٣٥٨ جنيه

    استوديو جاهز للبيع في الغردقة في منطقه عرابيا

    Rook Estate logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٤٩٬٤١٠ جنيه

    استوديو في ألدو هايتس – خطوات من الممشى السياحي

    متصدر

    Rook Estate logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٠٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٤٤٧٬٣٢٠ جنيه

    استوديو 34 متر على حمام السباحة ف الممشى السياحى

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • ال بيو

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٣٧١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    The Land Developers
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منطقة سهل حشيش,ال بايو

    استوديو, 2 - 5 غرفة

  • 13

    شقة

    ١٬٨٩٥٬٢٢٥ جنيه

    Studio apartment pool view at La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٤٤٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بريفا ريزورت الغردقة | شاطئ خاص

    Rook Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٦٠٩ جنيه

    استوديو استلام فوري في سكانيدك علي بحر تقسيط 3سنين

    Rook Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٧٧٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٣١٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة بسين داخل منتجع بالغردقة

    El-Bedihy & Co logo image

    الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقلب البحر الاحمر بالقرب من المطار بمقدم900.00 قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • أرينا بلانكا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬١٦١٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 35
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,أرينا بلانكا

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مطل على البسين للاستثمار بالغردقة

    El-Bedihy & Co logo image

    الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٦٣٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٤٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مطل على البسين بموقع مميز بالغردقة

    El-Bedihy & Co logo image

    الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣١ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤٣٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستوديو في الغردقه مقدم 25% و اقساط 3 سنين

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨١٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو على البحر سهل حشيش الغردقة

    Knight properties logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٢٨٦٬٨٠٠ جنيه

    ستوديو في الغردقة مساحة 83 متر وقسط 5 سنين

    Knight properties logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • فير وايز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٣٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 29

    شقة

    ١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو تشطيب كامل بسعر استثماري قوي

    El-Bedihy & Co logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة على المسبح في الكوثر | تقسيط حتى 3

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شلالات الهمبرا-استوديو بتصميم عصري

    Aka Group Real estate logo image

    شلالات الهامبره, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٨٧٢٬٨٠٠ جنيه

    ستوديو في الغردقة.. فيو مزدوج على البسين والممشى

    Knight properties logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٦٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٩٢٬٨٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في منتجع راقي جدا في الهضبه. الغردقه

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • لا مير

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 40
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,لا مير ريزيدنس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

صورة لـ Community Overview في الغردقة
مؤشرات حول أداء المجتمع
الغردقة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…