عقارات استوديو للبيع في الغردقة, صفحة 4

2,450 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٣٬١٦١٬٨١٢ جنيه

    استوديو للبيع – منتجع مارفينتو | إطلالة بحر وحمام

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧٠٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٣٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بأورورا | حمام سباحة ساخن وجيم بالتقسيط

    Rook Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٨٢٬٩٥١ جنيه

    استلم فوراً: استوديو فندقي عقد أخضر بعرابيا

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في أورورا بالاس 70م² بول فيو

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٧٨٠٬٢٠٠ جنيه

    ستوديو في الغردقة بفيو بحر وبحر خاص وقسط 4 سنين

    Knight properties logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٩٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٦٨٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فاخر بفيو مزدوج (بحر وحمام سباحة)

    ROI For Real Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٦٬٥٥٠ جنيه

    ستوديو 54 متر في سهل حشيش الغردقة

    Knight properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٨٣٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٢٠٢٬٥٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في أورورا بالاس بالغردقة بول فيو

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٩٠٧٬٨٧٥ جنيه

    Studio apartment for sale at Scandic Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٥٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬١٤٤٬١٣٦ جنيه

    استلام فوري – سكانديك واجهة بحرية مباشرة

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ١٠٠٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٨٩٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 46م بشاطئ خاص مشروع مميز بالاخياء تقسيط 5

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٠٦٠٬١٧٥ جنيه

    ستوديو استلام فوري بشاطئ خاص بوسط البلد مقدم 30%

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٩٧٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٦٢١٬٩٢٠ جنيه

    إستديو للبيع في Kamaran الجونة

    Utopia logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٢٥٧٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 60 م وسط لاندسكيب واسع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 60 م بالقرب من الشاطئ

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 60 م بجوار أكبر مول تجاري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 60 م بإطلالة حمام سباحة في عرابيا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في استوديو 60 م بعائد مضمون

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 60 م ولاجون بطول 120م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 60 م بخدمات فندقية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٢٢٬٥٠٠ جنيه

    استوديو 55متر بإطلالة مميزة على البسين بالغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه41م باطلالة علي المسبح… أجواء صيفية طول السنة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 60 م بجوار المارينا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في استوديو 60 م وتصميم بانورامي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في استوديو 60 م بموقع حيوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في الغردقة
مؤشرات حول أداء المجتمع
الغردقة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…