بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 55

28,881 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1.35 مليون امتلك فيلا متشطبة بالتكييفات بجير

    Selection Code logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 4 غرف بلوكيشن مميز ع البحر واطول سداد .

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٣٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون بارسل4 بتجهزات خاصه للبيع بسعر مغري

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٣٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا للبيع بسعر مميز في كايرو فيستفال جاهزه

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق باقل سعر فيلا فاخر علي 8 سنين باطلاله بحر !!!

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥١٬٨٢٨ جنيه

    فيلا استلام 2026 قسط ربع سنوي ٤٥٠الف،توتال ١٦مليون

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة قسط ربع سنوى212ألف اوكاش6.250.000

    Property Hills... logo image

    بارك فالي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاا في كمبوند ايتابا بجانب نادي الاهلي

    Property Hills VIP logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٩ متر مربع

    ٤٠٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥١٬٨٢٨ جنيه

    فيلا استلام 2026 قسط ربع سنوي ٤٥٠الف،توتال ١٦مليون

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٠٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا ع البحر مع اوراسكوام باطوال فتره سداد.

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي نموذج F فيو علي وايد جاردن

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٦٩٨٬٧٩٨ جنيه

    استلم فيلتك جمب نيو جيزةوحسن علام بقسط علي 10 سنين

    Selection Code logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥١٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٦٥٢٬٧٢٩ جنيه

    فيلا واخده VIP فيو ولوكيشن مميز بجوار مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ٨٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في سوديك فيليت

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٧ متر مربع

    ٩٧٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون بارسل4 بتجهزات خاصه للبيع بسعر مغري

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٣٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو البحر للبيع متشطبة بالكامل في سوديك- جون

    Inn Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٥٧٦ متر مربع

    ١٥٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا I للبيع | Mountain View Hyde Park

    Laucienda For Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٥٦٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي اللاجون دايركت ( 4 غرف ماستر + Pool )

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلي هاوس بأكبر حديقة متشطب بالكامل قسط 9 سنوات

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ١٢٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ارقى فيلا ع البحر اقرب استلام واقساط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥١٬٨٢٨ جنيه

    فيلا استلام 2026 قسط ربع سنوي ٤٥٠الف،توتال ١٦مليون

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥١٬٨٢٨ جنيه

    فيلا استلام 2026 قسط ربع سنوي ٤٥٠الف،توتال ١٦مليون

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان اخر فيلا 4 غرف اطلاله ع البحر بأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول ( 300م - حديقه 350م ) بمقدم 2 مليون

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة علي النيل بتقسيط على 8 سنين

    Selection Code logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٨٧٥ جنيه/متر مربع