بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 54

28,881 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٬٨٩٢٬٧٨٩ جنيه

    فيلا كورنر فيو خيالي علي landscape قسط علي 15 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ٦٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٩٬٧٨٤٬٦٢٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع علي البحر في رملة رأس الحكمة

    Egypt Best Properties logo image

    رملة ليك سايد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٨ متر مربع

    ١٩٤٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة من بالم هيلز فى اكتوبر

    Selection Code logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٥٨٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 2 مليون استلم فيلا مستقله - صف اول +قسط 9 س

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٧٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٩٬٠١٤٬٤٨٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبه في القاهرة الجديده علي 7 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    قطامية كريكس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٥١ متر مربع

    ١٩٦٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة بقرية "صافي" مراسي | بمسبح خاص

    Aqarpedia For Resale logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٥٢٥ متر مربع

    ٤٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا للبيع بموقع متميز في سوان ليك حسن علام

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٦٠ متر مربع

    ٣٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فى موقع مميز على 10سنوات لفترة محدودة

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا استلام فوري ريسيل بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤١٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 460م للبيع في كمبوند اليجريا بيفرلي هيلز

    Driven Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٦٠ متر مربع

    ١١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    villa Rtm in october town house installement 6y

    Selection Code logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود 5% مقدم امتلك فيلا علي البحر متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٦٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود 0% مقدم امتلك فيلا علي البحر متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٠١٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    RTM large villa in hadaba installments 5years

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ٨٨٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٦٧٨٬٩٨٧ جنيه

    فيلا جمب بالم هيلز ونيو جيزه بقسط علي12 سنه

    Selection Code logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١١٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة استلام فوري في La Vista City

    Selection Code logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبه من لافيستا للبيع قسط يصل ل7سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥١ متر مربع

    ١٩٩٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٧٠٠ جنيه

    فيلا مميزة من اوراسكوم على البحر و اللاجون 0% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا في كمبوند ليان التجمع الخامس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

4

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ١١٠٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كايرو فستيفال سيتي استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥٨٥ متر مربع

    ١٤١٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز للبيع في كريسنت ووك القاهرة الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٨٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٤٠٢٬٧٧٩ جنيه

    فيلا 221م صف اول بفيو خيالي علي البحر بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    سيزر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢١ متر مربع

    ١٥٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا غرفتين للبيع متشطبة بالكامل على واجهة بحرية

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب فيلا دور واحد متشطبه بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٩٥٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – Katameya Hills | موقع مميز جدً

    Laucienda For Real Estate logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع