عقارات مفروشة للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 8

1,377 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بمسبح للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٩٠ متر مربع

    ٧١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٤٨٥٬٥٧٢ جنيه

    شقه متشطبه بالفرش للبيع ب مفيدا

    Spade consultancy logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١١٠٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه دور ارضي ماونتن فيو اي ستي التجمع الخامس

    Waystar Investment logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في تاچ سيتي متشطبه بالكامل بالمطبخ والتكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 270 م مفروشة استلام فوري للبيع -Lake View

    AK Circle logo image

3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • نول

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Kleek Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,نول

    1 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ١٨٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي متشطبة بحديقة فيو لاندسكيب في فيليت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في ذا سكوير التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٧١٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بنتهاوس متشطب فالتجمع استلام فوري فيو مميز

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٢٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 298 متشطب بالفرش-استلام فوري-lake View

    AK Circle logo image

4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ١٠٤٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة 145م فيو لاند سكيب في ليك فيو

    AK Circle logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • ازار ليجيسى

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ازار ليجاسي

    3 - 7 غرفة

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالفرش 215 م في ليك فيو ريزيدنس

    AK Circle logo image

3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 260 م مفروشة استلام فوري للبيع -Lake View

    AK Circle logo image

3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٨٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ليك فيو ريزيدنس موقع مميز

    KAMF logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٢١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه مفروشة بالكامل للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بمساحة 298 م للبيع في lake View Residence

    AK Circle logo image

4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ٩٥٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • ذا إميرالد كولكشن

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ora Developers
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,زيد إيست

    3 - 4 غرفة

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين للبيع في ارابيلا- منظر مذهل للمناظر الطبيعية

    Amlak akareya logo image

    ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مع رووف للبيع في ستون ريزيدنس

    Treasure Real estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200m متشطبة و مفروشة بالكامل للبيع في ميفيدا

    Spade consultancy logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للسكن بالمربع الذهبى ٣ غرف مستلمه

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزه للسكن الفورى بالفرش والاجهزه لوكيشن مميز

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨١٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • سيلفيا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨٢١٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كمبوند سيلفيا

    2 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أسكن فورا -إطلاله مميزه فرش جديد مودرن

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مفروشة جاهزة للسكن فــــــــوري موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تسليم فـــــــوري مفروشة و مجهزة بالكامل فيو بحيرة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | فرصة سكنية فاخرة في كومباوند جايد!

    The Homies logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٧٣ متر مربع

    ٥٤٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في اقوي لوكيشن بالشويفات

    bnb logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ريفييرا هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٣٬٣١٤٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Novus Stanza
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ريفيرا هايتس

    3 - 4 غرفة