عقارات مفروشة للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 7

1,377 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو بحري بتشطيب سوبر لوكس بجاردن 40م في تاج ستي

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٧٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بحمام سباحه خاص بكمبوند ليك فيو ريزيدنس

    Massar logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١١٩٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله تشطيب المالك للبيع في ميفيدا اعمار

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة مفروشة بالكامل تطل على البحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بالمطبخ ف سوديك فيليت

    Spade consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • الباتيو تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,مدينة الباتيو

    3 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في ديستركت ٥ شقة ارضى بحديقة تشطيب فاخر

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مفروشة بتشطيب فاخر في ليك فيو ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش و التكييفات تشطيب راقى

    Eastmark logo image

3

    3

    ٢٦٤ متر مربع

    ٨٧٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع Lake View Residence مفروشة استلام فوري

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٠٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع باتيو 7 القاهرة الجديدة باقل سعر

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٨٩٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • ذا سكارلت في سوان ليك

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سوان ليك ريزيدنس

    3 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه في ليك فيو بفيو مميز

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز & تشطيب الترا سوبر لوكس& استلام فوري

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٦٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بإطلاله مميزه على حمام السباحه بالفرش جاهزه للسكن

3

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ١٢٦٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر ولوكيشن لن يتكرر بالجولدن سكوير إطلاله مميزه

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Lake view Residence New Cairo

    متصدر

    DRM Capital Partners logo image

2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٩٧٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • إيفوار إيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٦٩٧٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    PRE Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,إيفوار إيست

    3 - 5 غرفة

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت استلام فوري متشطبة في ماونتن فيو اي سيتي

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بفيو لاند سكاب متشطبه بالكامل في ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إم في هايد بارك فيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٥٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك فيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٢٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في لايان تشطيب كامل

    Conquer Properties logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٧١٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • ذا سكوير

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سكوير

    2 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة فاخرة أرضي بحديقة للبيع في ايستاون

    Hodoud for Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالفرش استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩١ متر مربع

    ٦٥٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بموقع متميز جدا متشطبه بالكامل

    Premises logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ١٨٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالفرش 210 م مع للبيع بسعر في LVR

    AK Circle logo image

4

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة جدا و متشطبة بالكامل للبيع في ميفيدا

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٣٩١ متر مربع

    ٢١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • ليك فيو ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    El Hazek Construction
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,لايك فيو ريزيدنس

    2 - 3 غرفة