عقارات مفروشة للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 11

1,387 عقارات أخرى
  • 17

    فيلا

    ١٠٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في موقع مميز استلام فوري بالفرش في ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٩٧٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بروف في سوديك إيستاون مفروشه بالمطبخ بالتكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٩٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة - في تاج سيتي – استلام فوري بسعر مغرى

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف |مفروشة بالكامل | لاك فيو ريزيدنس

    Good Vibe Homes logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٨٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في القطامية هيلز– تشطيب وفرش فاخر

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥١٨ متر مربع

    ٩٦٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • ريجنتس سكوير

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٩٨٣٬٤٨٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Dawlia Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ساحة ريجنت

    2 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأفضل سعر ف زد أيست ف التجمع - غرفتين -متشطب

    Remax The Address logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٤٨٥٬٥٧٢ جنيه

    غرفتين للبيع متشطبه بالفرش في ميفيدا بسعر مميز

    Spade consultancy logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١١٠٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شقة مفروشة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Spade consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٧٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة و مفروشة بالكامل للبيع في ميفيدا

    Spade consultancy logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل بالتكيفات و الفرش - مباشره علي المسبح

    Edge Real Estates logo image

3

    4

    ١٩١ متر مربع

    ١١٧٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • نوراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٠١٬٢٥١ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,نوراي

    1 - 3 غرفة

  • 23

    (بنتهاوس (روف

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس سمارت هوم بحمام سباحة | ليك فيو

    NIFE Real Estate logo image

3

    3

    ٢٧٢ متر مربع

    ١١٠٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بالفرش تشطيبات راقية يافضل سعر في فيليت

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر تشطيبات راقية فيو مفتوح مفيدا اعمار

3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في قلب التجمع كمبوند ازاد

    Another Way logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٧٣٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي فاخرة تشطيبات مميزة بالفرش موقع مميز

2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١٢٢٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • كريسنت ووك

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٣٥٨٬١٤٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    MARAKEZ
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كريسينت واك

    1 - 7 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بحديقة وحمام سباحة | ليك فيو ريزيدنس

    NIFE Real Estate logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١١٥٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    (بنتهاوس (روف

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر نادر | ليك فيو ريزيدنس

    متصدر

    NIFE Real Estate logo image

3

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٠٩٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عائد ايجاري قوي جدا استلام فوري متشطبه بالفرش!

    Makanak Investments logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 430م متشطبه و مفروشه للبيع بحملم سباحه خاص

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٨٣٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل دوبليكس في الماركيت-متشطب بالفرش بلوكيشن مميز

    Right Direction logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٢ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • إيفر القاهرة الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٠٣٥٬٧٦٢ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Cred Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايفر نيو كايرو

    2 - 5 غرفة

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 144 متر في ليك فيو ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري مفروشة تنفع تتاجر بعائد عالي

    Mr .Estates logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إل باتيو أورو فيو حمام سباحة

    Conquer Properties logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في إل باتيو أورو فيو لاندسكيب

    Conquer Properties logo image

4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميفيدا بفيو مفتوح تشطيب كامل

    Conquer Properties logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ذا كريست

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    IL Cazar Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ذا كريست

    3 - 4 غرفة