شقق مفروشة للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 61

1,695 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ‏‎شقة متشطبة للبيع في فيفث سكوير المراسم بالعفش

    رابح للتسويق العقاري logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شقه مفروش مودرن للبيع في ميفيدا بوليفارد

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا فيليدج مفروش فى بالم هيلز

    Century for Project Management logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بالفرش و الاجهزة اقساط ديستريكت 5

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م مفروشة بالكامل بسعر لقطة للإيجار أو البيع

    شارع زيزينيا, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطة شقة متشطبة بالكامل + تكيفات+ مطبخ امريكي

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو رائع و مميز للبيع | بورتو نيو كايرو

    Osoul Residence logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ماتفوتهاش شقة متشطبة+تكيفات+3غرف استلام فوري

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع100م أرضى بحديقة50م دار مصر بالفرش متشطبة

    ST.John Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة-3غرف ماستر بفيو بارك استلام فوري

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٧٣٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع صن سيتي قرب التسعين الجنوبي والخدمات

    Al Maz Real Estate logo image

    صن سيتى جاردنز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م فاخرة بالتجمع الاول تشطيب سوبر لوكس

    Al-Bahrawy Developments logo image

    محور مصطفي كامل, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الرحاب شقة غرفتين متشطبة بالفرش

    Waystar Investment logo image

    شارع نجيب الريحاني, الرحاب المرحلة الثالثة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع باللوتس الجنوبية بالعفش كامل

    Al-Bahrawy Developments logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٨٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Penthouse-Sodic Villette-fully finished& Furnished

    Your Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بالفرش+التكييفات بفيو لاندسكيب-هايد بارك

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-لقطهه احسن تشطيب مع اوبشن الفرش برايم لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الرحاب 146م بجاردن 40م للبيع تشطيب خاص فيو جاردن

    ST.John Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٥٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة في هايد بارك استلام فوري باقل سعر

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق شقة لقطة للبيع في كمبوند الباتيو7

    Elshams Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ب كمباوند هايد بارك التجمع الخامس مساحه

    Shield - DR3 logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٨١٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة وحمام سباحة – ليك فيو ريزيدنس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع بدار مصر القرنفل قرب بوابه 6

    Al Maz Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة كمبوند ازاد–فيو بول وجاردن واستلام فورى

    clear scope logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاصحاب الذوق العالي 195م تشطيب الترا سوبر لوكس

    Al-Bahrawy Developments logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٨٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…