شقق مفروشة للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 63

1,695 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس + الفرش للبيع ريسيل باقساط - المراسم

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٥٦٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كود الوحدة: NC 459 شقة أرضي للبيع في كمبوند اللوتس

    sms for RealEstate logo image

    كمبوند اللوتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع بكمبوند المراسم قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل مفروشة بالكامل شاملة الجراج - بالم هيلز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٨٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بالكامل موقع متميز في Boulevard ميفيدا

    Remax The Address logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١١١٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة مع حديقة بأقل سعر في فيفث سكوير

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٩٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 3 غرف حديقة س لوكس فرش واتر واي التجمع

    Compound Hekaya logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بتشطيب سوبر لوكس في اللوتس الجنوبية .

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٢٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في البنفسج 10 – التجمع الأول

    Al Fanar Development and project management logo image

    البنفسج 10, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – الحي الأول – المنطقة الخامسة – التجمع

    sms for RealEstate logo image

    شارع الشويفات, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الكود: A5521 الموقع: القاهرة – القاهرة الجديدة – ا

    sms for RealEstate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    196م شقة للبيع باللوتس الجنوبية متشطبة سوبر لوكس ب

    Find Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٨٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | تشطيب سوبر لوكس | فيليت

    Good Vibe Homes logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٢٢٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز متشطبه بالكامل جاهزه للاستلام

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة ريسيل 100م متشطبة بالفرش - هايد بارك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو بسعر مميز - جولدن سكوير

    Feeds logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 225 متر في اللوتس الجنوبية - استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل ارضي بجاردن + استلام فوري - ليك فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٠٥٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه متشطبه مفروشه سوبر لوكس بالكامل اقل مقدم

    Assets Real Estate Investments logo image

2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٨٣٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في الرحاب م129 قرب مول الرحاب

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع يوسف السباعي, الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٧٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة فرش-اجهزة ايستاون ريسيل موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١٠٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    129م شقة للبيع بالبنفسج عمارات متشطبة سوبر لوكس

    Find Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٤٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بالتكيفات للبيع في بوليفارد ميفيدا

    ERE Investments logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٠٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو/بيع/مفروش/فيلدج جيت/موقع مميز

    Home Destination logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٦١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر ف الكومباوند متشطب الترا سوبر لوكس

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…